Анонім Завгосп• 27 мая 2024

Кто пользуется в Привате валютной картой?

Скажите, пожалуйста, если переводить на неё деньги со своей карты, то какой процент платите и если хочешь снять потом доллар, то тоже комиссия или нет? И как это снятие происходит - это надо в банк идти или в банкомате даже можно?
Добра, коли сита!• 27 мая 2024
В мене процент знімається, коли переводиш кошти з картки на картку, потім через приват24 замовляєш гроші в найближчому відділенні на зручну дату. Який процент не скажу, там від суми залежить

Добра, коли сита!• 27 мая 2024
Погралася з переказами-200 долл бере 1 доллар комісії, а 1000 чи 2000 $ - 1,25$ комісії. Тобто, якщо у вас велика сума на обмін, то краще відразу всю перевести в валюту, а не частинами
автор Анонім Завгосп • 27 мая 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Ну в банку отримуєш, то немає комісії? І чи можна нові купюри замовляти?
Добра, коли сита!• 27 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Так, немає. Ви ж вже при переказі з картки на картку оплатите.
Купюри, які будуть, такі й видадуть. Але якщо вам конче потрібні нові, то можете відмовитися, перезамовити і ходити, поки не пощастить
автор Анонім Завгосп • 27 мая 2024
Ответ дляДобра, коли сита!
Дякую
Добра, коли сита!• 27 мая 2024
Ответ дляАнонім Завгосп
Дякую
Будь ласка ☺️