Хачапууури• Изменено 27 мая 2024
У когось є ролети, які з телефону можна відкривати/закривати?
Вперше за 35 років змогла собі дозволити купити робот пилесос, ксяомі взяли. Тішусь як дитина. Ще би хотіла, щоб ролети можна було відкривати повністю з телефону, коли сонце. Це можливо? Хочу саме ксяомі теж.
Бо дивлюсь в додатку Ксяомі Хоум немає нічого з ролетами.
Можливо ви чули, бачили чи можливо навіть у вас є.
Дякую
ТрамвайGirl• 27 мая 2024
У нас они закрываются сами по датчику либо солнца либо температуры, могу спросить у мужа))
Но вообще это умный дом и программист вам может запрограммировать что угодно, это не сложно все.
Хачапууури
• 27 мая 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Я мала на увазі тканинні ролети якщо що, бо не зрозуміла, які Ви маєте на увазі.
Я люблю подивитись на небо навіть в пасмурну погоду, тому хочеться з телефону відкривати/закривати.
Я би хотіла купити фіолетові ролети під колір шафи і докупити від ксяомі штуку, за допомогою якою з телефону буду управляти тканинними ролетами.
І цікаво чи так можна?
То у Вас саме тканинні ролети?
І цікаво чи так можна?
То у Вас саме тканинні ролети?
ТрамвайGirl• 27 мая 2024
Ответ дляХачапууури
І цікаво чи так можна?
То у Вас саме тканинні ролети?
І цікаво чи так можна?
То у Вас саме тканинні ролети?
А нет, я про внешние, которые закрывают панорамные окна.
Но любую электрику можно запрограммировать, это все делается элементарно.
Цукрові вишні• 27 мая 2024
Ответ дляХачапууури
І цікаво чи так можна?
То у Вас саме тканинні ролети?
І цікаво чи так можна?
То у Вас саме тканинні ролети?
Нет, нельзя так