празники не помню• Изменено 27 мая 2024
Дитячий електромобіль - який хороший для 12-16 років
Може в когось є, хто в них розуміється
Може квадроцикл купити
Дякую вам
Може квадроцикл купити
Дякую вам
Стильна штучка• 27 мая 2024
Відкладайте гроші на Теслу, буде чудовий подарунок на повноліття. А поки класний велосипед, для фізичної активності і гарної фізичної форми.
празники не помню
• 27 мая 2024
Ответ дляMs. Откровенность
в 16 и на тесла норм
Так в мене одній дитині 9 іншій 13
Ще одній 6
Для малого в мене є маленький електромобіль
Але туди старші діти не залізуть
Ще одній 6
Але туди старші діти не залізуть
Пліснявілий сир• 27 мая 2024
Ну тоді вже електровелосипед, але сенс? Ваш 16-річний, що до малого в електромобіль лізе?
Ответ дляЯ_з_Франека
Електромобіль для 12-16 років ?
Покажіть)
Квадроцикл на 49 кубів і 4кВт потужності, то права не потрібні. Транспорт має максимальну швидкість не більше 15-20 км/год.9 лист. 2022 р.. Але де ваші 16 річні будуть кататись? Біля будинку здітлахами? На дорогу не можно.