Конотопська відьма• 27 мая 2024
Хтось замінював міасер на міртазапін?
В якому дозуванні приймали і як пережили заміну препарату? Я довгий час приймала міасер для покращення сну, але він перестав допомагати. Лікар порадив замінити на міртазапін. Але мені здалося, що сон був ще гіршим, а на ранок підвищилась тривожність. Міасер приймала 25мг на ніч, міртазапін вчора випила 7,5 мг на ніч.
Конотопська відьма
• 27 мая 2024
Ответ дляКукусики
Я прегабалин пью, и сплю. Миасер не помог.
Мені міасер добре допомагав приблизно років 2. Потім перестала відчувати снодійнй ефект. А на міртазапіні наче навпаки тривога стала сильнішою, сон погіршився. Хоча пишуть, що цей препарат призначають при порушеннях сну... Може особисто мені він не підходить
Конотопська відьма
• 27 мая 2024
Ответ длямладокошкина
Я наоборот меняла мирт на миасер
А яке дозування у вас було? Чи підвищувалась тривожність під час заміни препарату?
младокошкина• 27 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
15 мг было мирта и стало 15 мг миасера. Мне миасер больше подходит. Они не лечат тревожность, они симптоматически могут ее немного уменьшить. Тревожность лечат дневные АД, мирт и миасер пьют для сна только
Конотопська відьма
• 27 мая 2024
Ответ длямладокошкина
Мені для сну і потрібно. Приймаю також денний АД - венлафаксин.
Коли почала приймати міасер - одразу відчула снодійний ефект. А міртазапін такого ефекту не дав. Ще й прокинулась з сильною тривожністю. Боюся знову на ніч його приймати. Якщо повториться - доведеться повторно йти до лікаря..:(
младокошкина• 27 мая 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Я по той же причине его поменяла. Он давал утром адреналин. Вам не стоит бросать миасер мне кажется. Дело в том что сон нормализует дневной ад, на нем вы должны засыпать нормально сами по себе, миасер этому просто помогает. Попробуйте добавить к миасеру магний например
Конотопська відьма
• 27 мая 2024
Ответ длямладокошкина
Дякую. Значить, мені не здалося. Досить дивний снодійний препарат, котрий підвищує адреналін :/