Творческий типаж• Изменено 28 мая 2024

Колишня чоловіка руйнує нашу сім‘ю. Але чи варто розлучатись через це?

З початку повномаштабних дій живемо в селі у батьків чоловіка
З ним разом 3 роки.
Дітей немає.
Є його колишня, з якою зустрічався за царя Гороха. Років 7 тому. Кохання по молодості
Коли все тілтки почалось, він постійно згадував за неї. У нас же село, всі все знають, сказали, що побула у батьків і поїхала до Києва. Він дуже нервувався, чому вона поїхала, переживав
Вчора бачили її з хлопцем чи чоловіком, не знаю хто то. Чоловік оскаженів, був дуже розлючений.
Ще давно мені казав, що частина його серця навіки належатиме їй. І що він хоче, щоб вона була щаслива.
Не звертати на це увагу, просто як згадка про неї. Чи він таки її кохає? Для мене робить все, але не настільки, щоб прогнутись. Коли вона йшла від нього, на колінах плакав і благав не йти
Все знаю з його слів, хоча він дуже не любить згадувати про свої почуття до неї, дуже глибока рана. Або злиться або йде в апатію
ША! я прийшла!• 28 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Руйнує. Я хочу з нею поговорити, шоб не приїжджала
зачем с ней разговаривать? у меня второй брак, у моего второго мужа был первый брак, до нашего знакомства они были три года в разводе... тоже мочила кони, так как с моим появлением накрылся неконтролируемый денежный поток хотелок . Один раз она меня зацепила скандалом, все... мой муж разобрался с ней сам. Зачем вам встревать в то, что вас не касается??

Бжоли-бандерівці• 28 мая 2024
Навіщо Ви вийшли за нього? Це ж не зараз зʼявилось
Гарантую неперелевки• 28 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
А до кого вона приїжджає? Чому вона це не робити?
автор Творческий типаж • 28 мая 2024
Ответ дляГарантую неперелевки
До бабусі
База_птеродактилей• 28 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ото троль )
Гарантую неперелевки• 28 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
До бабусі
Ну то як вона може не приїжджати? Ви трішки цікава. У вашого чоловіка явно є почуття до неї. Я б не терпіла це. Але ви гадаєте по другому. Це ваше право.
Йцфыяч• 28 мая 2024
Тікайте
Партизанка• 28 мая 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
Ваш чоловік піzdaбол бо неможливо тр@хать одну а кохать іншу.
Якщо він тільки звиздить про почуття то знайдіть йому роботу чи заняття а то в нього дофіга вільного часу.
Все можливо ) і кохають буває не одну і трахають навіть не двох, і навіть щнаю одного, в якого дві сім´ї по троє дітей, якщо коханка про жінку знає, то жінка не факт. Зато закордон з будь-якою може їхати 😅
пьЯНА• 28 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
А сенсі? В неї своє життя, вона приїжджає до своїх родичів, не до вас

Нина____• 28 мая 2024
Ой, автор, я бы с таким мужчиной не связывалась. Как это, даже не представляю себе. То есть, он Вам признался к любви к ней и вам нормально? Мужчина инфантильного склада и это плохо во всех отношениях.
автор Творческий типаж • 28 мая 2024
Ответ дляНина____
В якому місці він зізнався?
Липка-прилипка• 28 мая 2024
Вы начали встречаться сразу после их расставания ? Надо чтоб прошел год-два , никогда нельзя начинать отношения с мужиком который только что расстался с кем-то.
Звезда в шоке• 28 мая 2024
Что он для вас все делает? Очнитесь, вы в селухе с его родителями живете.
ivareka• 28 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ну це ж не означає що він 24/7 про неї торочить
Це тільки коли він її баче
Вы тоже можете так развлекаться, выберите любого Васю и нахваливайте его почаще при муже, когда видите и страдайте от того, что он не с Вами. Дураков надо учить.
Кишмишная Мая• 28 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Ще її батьків з того села виселіть
Дивна ви.
ivareka• 28 мая 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Ну тогда норм. Рожайте ему поскорее.
бинго)
ivareka• 28 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
да, чемодан - вокзал, офигела она
lisa2101• 28 мая 2024
Ответ дляФайно Замало
Тока вы чутка перепутанили, это ваш муж семью рушит а не она
Только чью семью? Он считает, что его семья там.
Чебураха з перцем• 29 мая 2024
Блін, дівчата, ну такий товстий тролінг, а ви ведетеся.

Нина____• 29 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
В якому місці він зізнався?
Простите, что? В каком месте? В вашем посте про то, что часть сердца навсегда ней. Всего хорошего, барышня с хорошим воспитанием.
Нічого вдягти• 29 мая 2024
Ответ дляТворческий типаж
Правильно , боритесь за свое счастье! Муж увидит , что вы боец, зауважает вас !!