Закусенец• 29 мая 2024
Розлучення через електронний суд. Хто мав досвід?
Тиждень тому створила 2 позовні заяви: на розлучення та на аліменти. Зараз в статусі зареєстровано, призначено склад суду. Чомусь різні судді. В кого був досвід, підкажіть, мені не обовʼязково бути присутньою на засіданні? Якщо мене не буде, то чи не відмінять процес розлучення? І ще питання, коли і як повідомлять чоловіка про розлучення або мій позов, бо бачу що він ще не знає?
Stepa_nida• 29 мая 2024
1. Суддя не має бути один і той же
2. Подайте заяву про розгляд без вашої участі
3. Можуть дати час на примирення, якщо чоловік проситиме
4. Коли відкриють провадження, чоловіка сповістять за даними, які ви вказали у позові
Закусенец
• 29 мая 2024
Ответ дляStepa_nida
1. Суддя не має бути один і той же
Дякую
По 2. підкажіть яка це має бути заява з переліку шаблонів?
Можливо підкажете коли відкривають провадження, через який час після подачі заяви?