Чавонадо• 29 мая 2024
Чи можна носити капу від бруксизму якщо неправильний прикус?
MarinaR789• 29 мая 2024
Носіння капи від бруксизму може бути корисним для деяких людей з неправильним прикусом, оскільки вона допомагає уникнути надмірного навантаження на щелепно-лицьові м´язи та зменшити шкоду від стискання зубів під час сонячного сну. Однак, капа не коригує сам прикус і не вирішує основну причину проблеми, тому важливо консультуватися з ортодонтами та лікарями щодо можливих методів корекції прикусу. У деяких випадках може бути необхідне комплексне лікування, яке включатиме як носіння капи, так і інші методи корекції, наприклад, ортодонтичні процедури чи хірургічні втручання.