Партизанка• 29 мая 2024
Любовница кидает предьявы,что ни ходим ни в кабак,боулинг,концерт дизель шоу
Короче хочет гулять и веселиться
Вы с мужьями или пацанами где то отдыхаете сейчас?
Пользуясь случаем ищу новую любовницу,киев.мне 38,обеспечен,пишите имейл
АБВГДейка• 29 мая 2024
Ответ дляПолуничка
Я не розумію про що ви. Ми про бідного коханця, а ви... це ж таке діло. Якщо про ТЦК, то мої сини давно на фронті. Онук збирається. Бо це наша Україна. А ви вільні думати і робити так, як вам заманеться. Всього вам найкращого.
Ну так не про Ваших сыновей речь, а про автора-любовника