Все буде Україна• 29 мая 2024

Як мені звільнитись

Підкажіть, будь ласка, як мені звільнитись, якщо керівник, бухгалтер в інших країнах. ФОП підприємницьку діяльність не веде, магазини та склади розбили ще на початку війни. Це можна зробити через центр зайнятості?
Чавонадо• 29 мая 2024
А зарплату отримуєте?
Света С Приветом• 29 мая 2024
Нажаль, ні. У випадку відсутності контактів з роботодавцем з будь-яких причин, що унеможливлюють розірвання трудового договору, шляхом вирішення такої ситуації є подання позовної заяви до суду.

Якщо ж працівнику необхідно тільки припинити трудові відносини, то можна звернутись із заявою в порядку окремого провадження (відсутній спір про право). Така можливість передбачена Цивільним процесуальним кодексом України: судом може бути встановлено факт припинення трудових відносин. Встановлення факту припинення трудових відносин необхідно працівнику для реалізації права на працевлаштування .
автор Все буде Україна • 29 мая 2024
Ответ дляЧавонадо
А зарплату отримуєте?
Ні, фірма не робе. Я була в декреті, в 23 мала б виходити, але вже нема куди
Чавонадо• 29 мая 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Через суд.
автор Все буде Україна • 29 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом

Дякую
Света С Приветом• 29 мая 2024
Звільнитися через центр зайнятості має право внутрішньо переміщена особа (ВПО), яка не має можливості розірвати трудовий договір самостійно через неможливість продовжувати роботу за попереднім місцем проживання.
автор Все буде Україна • 29 мая 2024
Ответ дляСвета С Приветом
Дякуб вам