Проня_Прокоповна• 02 июня 2024
Що означає "хороша дівчинка"?
Це терпіла? Чи що?
Чижик Пижик• 02 июня 2024
Хорошая, плохая… это очень относительные понятия. Хорошая для одного будет плохой для другого.
Спросите у Александра, какую женщину он ищет.
Попихтю та й годі• 02 июня 2024
Какие могут быть с ним отношения во время войны? Если ещё до войны закрутилось это одно, а так?
Патриоточка• 02 июня 2024
Боже, я би вже тікала. Якщо він так зараз пише, то який він повернеться після війни? Страшно…
КартаБезКомиссий• 02 июня 2024
Да, нужна терпила. Напряжение сбрасывать надо, а услуги нынче дорого. Надо чтобы приезжала по запросу, и тихо уезжала после.
Пасхальний тролік• 02 июня 2024
Ответ дляЧижик Пижик
Не надо у Александра ничего спрашивать. Человек, который прямо в анкете уже пишет какие-то претензии и негатив, пусть идёт с богом.
Н@Диете• 02 июня 2024
Олександр гарний хлоп, але той ще маніпулятор. Якщо ви потребуєте космічного сексу то з ним якраз такий і буде. А якщо, довгих стосунків, то це не та людина.
Хи хи, ну ну• 02 июня 2024
І складно написано, і якось агресивно. «тобі доведеться пояснити». Ще не познайомились, а вже винна.
175см55кг19лет (она)• 02 июня 2024
Нахріна мені проблеми зараз чи після?
Мені також треба хороший хлопець, щоб мені було легко з ним. Погано я і сама можу жити.
вкрации• 02 июня 2024
Хороша - та котороя соответсвует его стереотипам. Хотите бесплатно заниматься терапией ?
ну , выясняйте, что там у него за стереотипы
Бесконечность-не предел• 02 июня 2024
Звучить зухвало та агресивно. Одразу відштовхує психологічно здорових жінок))) Та йому те й треба, насправді. Хто ж так починає знайомство, із претензій? Я б оминула десятою дорогою, вочевидь проблемний хлопець, та шукає собі бідолаху із коплексом рятівниці та нескінченним бажанням доводити що вона ’нетака’ - то певно і є його версія ’хорошої’.