Первоклашка Я• 02 июня 2024

Чи є якась інформація на цей номер

Може у вас знайдеться
09723058**
Леді Душка• 02 июня 2024
Орігінальне прохання)))
автор Первоклашка Я • 02 июня 2024
Ответ дляЛеді Душка
Орігінальне прохання)))
В мене не видає, маю перевести кошти, боюся трохи, наложки не має
Летчица• 02 июня 2024
Ви думаєте зараз всі почнуть перевіряти ? От ви реально так думаєте ?
Леді Душка• 02 июня 2024
Ответ дляПервоклашка Я
Співчуваємо.
Леді Душка• 02 июня 2024
Автор, устанавлюєте гетконтакт, і дивитися.
автор Первоклашка Я • 02 июня 2024
Ответ дляЛеді Душка
Ви думаєте що там можуть підписати шахраї
Каллипсо• 02 июня 2024
Ответ дляПервоклашка Я
А что вам смотреть? У вас тоже есть интернет и гугл
Ща как дам• 02 июня 2024
Сегодня не целуюсь• 02 июня 2024
Я ніколи не купую у тих, хто на 100% відмовляється від накладеного платежу. Для мене це підозріло. Можна ж взяти залог 150-200 грн на покатушки
Трактор Віка• 02 июня 2024
Ответ дляКаллипсо
автор не хочет устанавливать генконтакт, он подтягивает все номера из контактов установившего
Каллипсо• 02 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Ага, там такая ересь. Меня как только не подписывали обиженные мужчины. Этому верить ну такое себе )) Удалилась из базы, меня там теперь не видно
автор Первоклашка Я • 02 июня 2024
Ответ дляЩа как дам
фото
Щиро дякую
автор Первоклашка Я • 02 июня 2024
Ответ дляТрактор Віка
Та не, в мене телефон не тягне, я навіть телеграм встановити не можу, пишу всім у вайбері
жар-птица Нюра• 02 июня 2024
Надежда Слайм подписано в моем приложении (не гетконтакт но типа того)
Заздрість то погано• 02 июня 2024
Ответ дляСегодня не целуюсь
Особенно за покатушки баночки слаймов)
Сегодня не целуюсь• 02 июня 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Особенно за покатушки баночки слаймов)
Ну тут згодна, що при дешевому товарі не має сенсу в накладеному платежі. Просто ж автор не написала, що купує