Хочу маму в санаторий отправить,может кто был,есть советы,спасибо
Ковбой Хагис• 02 июня 2024
Лучше снять в частном пансионате и купить курсовку или воду,будет дешевле и условия лучше.
Ваша прЭлесть• 02 июня 2024
Ответ дляoboeva
ну тысяча -полторы в день допустим
Подивіться санаторій ,Світязянка,
все по ГОСТу!• 02 июня 2024
Ответ дляoboeva
ну тысяча -полторы в день допустим
Скромно, якщо путівку з усіма плюшками.
Якщо проживання стандарт зі сніданком вложитесь
Ваша прЭлесть• 02 июня 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
Скромно, якщо путівку з усіма плюшками.
Не вигадуйте
все по ГОСТу!• 02 июня 2024
Ответ дляВаша прЭлесть
Не вигадуйте
Ви світязянку давно дивилися за макс 1500, про які пише автор?
1724 грн одномісний.
А автор ще захоче, щоб мама щось їла і пила, правда?
1724 грн одномісний.
Ваша прЭлесть• 02 июня 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
1724 грн одномісний.
То ж з харчуванням разовим та процедурами
katya2202-ac44• 02 июня 2024
Ответ дляoboeva
спасибо
Але там теж зараз недешево,- дуже підскочили ціни. Я бронювала собі тур на липень, тривалістю 7 днів, зазделегідь. Одномісний номер з двохразовим харчуванням, всіма екскурсіями та трансфером зі Львова тоді коштував 14.700. Зараз на ті ж самі дати він коштує вже 19.600. Лікувальних процедур там багато, але за окрему плату. Мінеральна вода з власного бювету та первинна консультація лікаря безкоштовна.
Якщо мама поїде сама,- то як можливість трохи зекономити, можна зняти двомісний номер, з кимось на підсилення. Бо вартість одномісного десь на 30% дорожче ніж 2-ох чи 3-охмісного. Про це можна домовитися заздалегідь з адміністрацією готелю, та вони знайдуть Вам когось на підсилення.
Я просто не люблю чужих людей та готова переплатити ці 30% за власний комфорт. Але, якщо Ваша мама любить спілкування на відпочинку,- то чому б ні🙂
katya2202-ac44• 02 июня 2024
Ответ дляoboeva
куда лучше,и куда лучше на экскурсию поехать
У Трускавці 365 всі екскурсій вже включені в вартість туру. Кожного дня пропонується 5-6 екскурсій на вибір. Є спокійні і оглядові,- з прогулянками та музеями; є активні з горами та водопадами, є дегустаційні- мед, сир, вино; є дитячі- зоопарк, дельфінарій. Кожен може вибрати собі щось до смаку.
Ответ дляkatya2202-ac44
а как автобусы часто изТрускавца во Львов,не знаете?
katya2202-ac44• 02 июня 2024
Ответ дляoboeva
Прям точного розкладу руху я не знаю ( бо поїду з трансфером від готелю), але перевізників досить багато, тож це не буде проблемою. Час в дорозі від Львова до Трускавця десь 2 години, вартість квитка 250-300 грн.
katya2202-ac44• 02 июня 2024
До речі, наразі міста в Трускавець 365 є лише на дати від 28.07.24 до 31.08.24,- усе інше вже заброньовано. Тож вирішить спочатку, чи підходять Вам ці дати та не затягуйте з бронюванням. Бо може або знов здорожчати, або просто не буде вільних місць.
Ответ дляkatya2202-ac44
спасибо
Помидорина• 02 июня 2024
Ответ дляoboeva
Краще електричка. Чисто, комфортно і швидко
Помидорина• 02 июня 2024
Ответ дляoboeva
ее легко найти?
Розклад є на сайті Укрзалізниці, електричка на вокзалі.