Забризкана водою• 02 июня 2024
Як переказати гроші з росії
Вибачте за таке питання,але мама подруги в росії вже давно мешкає ,хоче переслати гроші в Україну,але не знає як, можливо хто був в такій ситуації і знає як це зробити?
Гжегож Бженчишчикевич• 02 июня 2024
Або через крипту, або шукать варіанти паралельного обміну. Може в когось протилежний варіант і тоді буде два перекази - один в росії, інший в Україні або з-за кордону в Україну, що реально на відміну від переказів в Росію.
PORKA• 02 июня 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Из росии на карту европейскую, из европейской на украинскую.
Я думала, им заблокировали такие платежи
Lux Aeterna• 02 июня 2024
онлайн обменники гривна-рубль и наоборот в телеграме
5 минут, и обмен состоялся. Не надо никуда возить какие-то пачки
Will_Be...• 03 июня 2024
Ответ дляЗабризкана водою
Бо особисто мені це не потрібно ,ситуація не моя, Шерлок)
Автор, попробуйте электронный кошелек Payeer. Знаю точно, что они и у нас работают и в рашке. Пусть в рашке создадут кошельки в рублях и в USDT, здесь, в Украине, гривневый и USDT. Там пополняют рублевый, переводят в USDT внутри системы, пересылают на кошелек USDT в Украине, потом, через любой онлайн-обменник выводите в гривнах на карту.
Забризкана водою
• 03 июня 2024
Ответ дляWill_Be...
Спасибо