Кондуктор автобуса• сегодня в 17:59
Шматочок Італії вам в стрічку
Кринжова баба• сегодня в 18:12
Ответ дляЕлектрохарчування
И Греции
Знаєте,кажуть, що Болгарія - гімно, бо море людей на пляжі. Бачу, що в Греції так само, всі у всіх на головах.
Гарне море,це де? І пісок такий .. ммм. Я таке лише 100-120 кс від Салоніки бачила.
Здавайте паролі і явки.
побольшомусекретику• сегодня в 18:32
Ответ дляКринжова баба
Здавайте паролі і явки.
А мне на пляже без людей скучно и паника накрывает))) не на головах конечно, но я люблю когда я не одна на пляже
Кринжова баба• сегодня в 18:46
Ответ дляпобольшомусекретику
Мені теж нудно. Ну, там на раз-2 можна тихий пляж, але кожного дня я б здуріла.
Електрохарчування• сегодня в 18:48
Ответ дляКринжова баба
Здавайте паролі і явки.
Кассандра
НаБалКоніХодять• 2 часа назад