Я в дамках• 02 июня 2024
Ви б вийшли за такого чоловіка заміж? Може я носом кручу?
Не урод, нормальний, але дуже низького росту. Десь 165. Я менша нього на голову
Має своє житло, машину.
Працює менеджером середньої ланки. Зарплата 65. Вік - 34 роки, одружений не був, дітей немає. Хоче і сім‘ю, і дітей
Мінуси: тупі , жлобські жарти нижче поясу , любить погуляти, любить подивитись на гарних жінок.
Постійно бреше, навіть у дрібницях. Жлобкуватий, не вміє залицятись до жінки. Коли просиш гроші - не відмовляє. Егоїстичний, перший час взагалі думав тільки про себе. Потім, напевно, звик, що я теж поруч.
Коли нормальний настрій - чудовий, але стабільно раз на день він у нього псується і тоді хоч тікай з хати: грубіянить, краще не чіпати.
Люблю його, але не знаю…я ще молода, настільки серйозних стосунків не мала. Як би не влипнути …
Має своє житло, машину.
Карусель-весель• 02 июня 2024
Ответ дляВідповів всім
ой ні, чого ви так себе не любите, краще одною бути, ніж з таким чудом
1000%
З опису це хамло і бидло .Тупі жарти ,принизливі це від світосприйняння ,людина нещаслива і від того така.
Як ви можете себе так знецінювати ?
Диверсификация• 02 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
Його настирливість
Відшивала сотню разів
Зустрічалась з іншими
Дочекався і таки завоював
Відшивала сотню разів
Зустрічалась з іншими
Дочекався і таки завоював
Лицар
Я в дамках
• 02 июня 2024
Ответ дляТак точно!
А у вас какая зарплата и жилье?
У мене 20
Знімаю з подругою квартиру
Куратор дебошей• 02 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
У мене 20
Знімаю з подругою квартиру
и что вы в 20ь забыли на этом форуме?точно троль,все по схеме
Кусман Сиру• 02 июня 2024
Ответ дляКошка Мурка
ви триль?
працюєте за стандартною схемою
Та понятно, что тролль.
Я в дамках
• 02 июня 2024
Ответ дляКуратор дебошей
А мені дозвіл потрібен? Чи я маю виправдовуватись?
Гарного вечора)
Замороженная селедка• 02 июня 2024
Ответ дляКуратор дебошей
То наче зп 20 у автора, а не років.
Карусель-весель• 02 июня 2024
Ответ дляДон Пэдро
У дитини ж будуть його гени...
Блін це жах .У моєї сестри таке бидло ,живе як в помиях вибачте ,але НЕ РОЗУМІЄ цього.
Куратор дебошей• 02 июня 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
То наче зп 20 у автора, а не років.
тю,и правда) пора спать
Сіточка• 02 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
Його настирливість
Відшивала сотню разів
Зустрічалась з іншими
Дочекався і таки завоював
Відшивала сотню разів
Зустрічалась з іншими
Дочекався і таки завоював
Жлобкуватий егоїст, який не вміє залицятись і завоював? Авторе, так не буває . Але часто бува, що жіночка підбирає щось з жалю, звикає і вже не може відпустити
Диверсификация• 02 июня 2024
Ответ дляА я з косою
Мені бидлоття якесь по опису
Почекайте, зараз автор себе опише, окрім зросту 145.
Освіта, заробіток, хобі...
Я в дамках
• 02 июня 2024
Ответ дляДиверсификация
Освіта, заробіток, хобі...
Пту
20 тисяч
Немає
20 тисяч
Немає
Замороженная селедка• 02 июня 2024
Автор, не томіть)) сижу в вашій темі, що б написали, як добивався, якими вчинками.
Аль де Барановна• 02 июня 2024
Ответ дляSo_so
Я бы никогда не описала так любимого мужчину, поэтому нет.
Все правильно автор делает. Она видит недостатки, а не только ми-ми-ми и бабочки в животе
Диверсификация• 02 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Автор тролить безбожно і регоче з усіма нами
Вишня на торті• 02 июня 2024
Автор, а який у вас зріст? Якщо ви його на голову нижчі, це десь 145?
Я в дамках
• 02 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
Ну я не знаю який у нього зріст точно
Я 160
Весотехник• 02 июня 2024
Жлобкуватий, весь час бреше по дрібницях- цього достатньо якщо чесно. Не треба Вам таке щастя. То все добре рівно до моменту коли почнете від нього залежати(без роботи, хвороба або декрет). Та й по Вашому опису видно сумніви, тому ні
Королева спама• 02 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
Його настирливість
Відшивала сотню разів
Зустрічалась з іншими
Дочекався і таки завоював
Відшивала сотню разів
Зустрічалась з іншими
Дочекався і таки завоював
У меня муж такой😆
Короче, скатина еще та, но зато я за ним спокойно, знаю, что никуда не денется, для меня все сделает, любит меня и даже, если я в памперсах буду, будет мне жопу мыть и не бросит.
А его за€бы давно меня не цепляют, хотя он арбузер еще тот, но у меня иммунитет выработался и на это все давно забила, нехай мандит, все равно прилезет и будет сюсюкать по итогу,зависм от меня морально, как собака преданный😆
Вишня на торті• 02 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ну я не знаю який у нього зріст точно
Я 160
Ну ви даєте. Якщо між вами різниця ’на голову’, то він і 185 може бути, а це вже вище середнього. В мене чоловік 172см, політ нормальний
Весотехник• 02 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
І що? Він з пристойної сім‘ї
Не алкаш, не наркоман
Це не має значення. І в родині без урода часом не обходиться.
Я в дамках
• 02 июня 2024
Ответ дляВишня на торті
Ні
Я йому по підборіддя
Подруга 170, так він нижче неї на пару см
Я йому по підборіддя
Весотехник• 02 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
Він вже так робить, скажу я вам
Недавно змушував мити посуд
Тоді про що Ви думаєте взалалі? Це не Ваше. Ви ще не одружені а вже вчить. Від такого подалі бігти треба, далі ніж тапки летять
Вишня на торті• 02 июня 2024
Ответ дляЯ в дамках
Ні
Я йому по підборіддя
Якась голова в нього замала