Ацетилсалициловая кислота• 03 июня 2024
Где на Закарпатье самый сухой климат?
Хочу в июне в отпуск. Не люблю сырость. В Трускавце была - там очень сыро. А на Закарпатье где сухо? Смотрю погоду в Свалява- 2 недели дожди
Не люблю натовп• 03 июня 2024
Чем ближе горы, тем чаще дожди. Трускавец ещё норм в этом плане.
А там как повезёт
Бяки-козяки• 03 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
А там как повезёт
А как горы влияют на дожди? Не знала...
ротцвеники• 03 июня 2024
Во-первых, не на Закарпатье, а в Закарпатье, местные на этом очень акцентируют😉. Во-вторых, Трускавец это Прикарпатье. А в-третьих, по теме - езжайте в Косино, там сушь полная.
Мольфарочка• 03 июня 2024
Берегово, Мукачево, Хуст, Ужгород.
Все зависит от досуга, который вы желаете
Новопоштинская• 03 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
А как горы влияют на дожди? Не знала...
Географії в школі не було?
Новопоштинская• 03 июня 2024
Найтепліші місця – навколо м. Виноградів та с. Мужієво (Берегівський район). Вони захищені від холодних вітрів і мають дуже сприятливі умови для прогрівання повітря.
Новопоштинская• 03 июня 2024
Але в західній частині України вже років 10 як змінюється клімат і тенденція до зменшення кількості опадів.
Бяки-козяки• 03 июня 2024
Ответ дляНовопоштинская
Географії в школі не було?
А что вас так пучит?) Желчь так и хочет выплеснуть наружу?)
Новопоштинская• 03 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
Да. Я здесь уже 2 года живу
Отож, якщо вже живете то про клімат в різних районах вивчіть
Бяки-козяки• 03 июня 2024
Ответ дляНовопоштинская
Я жила у декількох містах тут, тож знаю про клімат більше вашого. І так, ви мене не зможете вивести із себе) Ви ж цього прагнете?) Розумничка ви моя)
Бяки-козяки• 03 июня 2024
Ответ дляНовопоштинская
Бажаю вам побільше ’кексу’, може тоді будете більш ввічливою)
Новопоштинская• 03 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
Я все життя прожила в Закарпатті. Нічого ви не знаєте. Так, я розумниця на відміну від вас)
Новопоштинская• 03 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
Вам це вже не допоможе) тільки зайві кілограми
Бяки-козяки• 03 июня 2024
Ответ дляНовопоштинская
Не бачу логічного зв´язку. Але добре, що поставили смайлик, вже прогрес! Дякую)
Новопоштинская• 03 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
Яка може бути логіка, після допису
’ В Закарпатті клімат однаковий’, відразу видно - корінна мешканка написала
Бяки-козяки• 03 июня 2024
Ответ дляНовопоштинская
Яка може бути логіка, після допису
От знов за рибу гроші) Я вам писала про ’Кекс’, ви мені про вагу... Я вам написала, що немає логіки, а ви мені про Закарпаття) Мабуть сумно вам жити, співчуваю. Може на роботу влаштуєтесь? Наприклад, синоптиком Закарпаття) І не буде часу займатися маячнею)
Новопоштинская• 03 июня 2024
Ответ дляБяки-козяки
Так ви собою займіться, географію рідного краю почитайте, для початку. Щоб не писати нісенітниць .
А після того, на роботу влаштуйтеся. Синоптиком Закарпаття і будете місцевим мешканцям розповідати, що в Міжнірському районі клімат однаковий з Виноградівським.І не буде часу займатися маячнею)
Не говорячи вже про кекс)
Бяки-козяки• 03 июня 2024
Ответ дляНовопоштинская
Не говорячи вже про кекс)
:)