lilu1990• 03 июня 2024

Мої спостереження про чоловіків

У моєму оточенні багато чоловіків, досить мужніх, хто по 2 роки воює, ну тобто це дійсно з великої літери чоловіки.

Так от у переважної більшості жінки такі бойові подруги, можуть дати прикурити навіть багатьом чоловікам, ну знаєте такі бой баби. Не тонкі звонкі барбі. У когось жінка старша на 5, 8, 10 років. У когось молодша, але всі вони такі моцні, за словом у карман не лізуть. Схоже, це тенденція.

Іще серед моїх знайомих, у кого дуже старша жінка, - рано померла мати або це зовсім сирота.
Разгуляшка• 03 июня 2024
Возможно эти женщины настолько мужественны, что мужчинам свою мужественность приходится проявлять в другом месте :(
дама_из_декрета• 03 июня 2024
Я думала навпаки: ті чоловіки, які сильні та мужні, мають жінок-фіялочок, які тіпа дєвочки-дєвочки.
Паратруперсупер• 03 июня 2024
Ответ длядама_из_декрета
Фіялочки у арбузерів
автор lilu1990 • 03 июня 2024
Ответ длядама_из_декрета
Виявляється, що ні
дама_из_декрета• 03 июня 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Фіялочки у арбузерів
Та фіг там, арбузер — найголовніша фіялочка. Він конкуренції не допустить.
ЯспАкойнаЯ• 03 июня 2024
Как хорошо , что я не бой - баба. Значит мой муж на фронт воевать не пойдёт , если следовать вашей логике.
автор lilu1990 • 03 июня 2024
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я не про таких як ваш чоловік писала.
vitamin-bd22• 03 июня 2024
конечно , таким мужчинам нужны бой бабы , это же поддержка огромная .. они мотивируют не дают падать духом заряжают позитивом и недают унывать
ЯспАкойнаЯ• 03 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Я не про таких як ваш чоловік писала.
Это замечательно , что не про таких как мой. Мой к счастью воевать не будет. Только наблюдения ваши высосаны из пальца. Из всех моих знакомых женщин, у кого мужья на фронте, знаю только одну бой - бабу. Все остальные женщины , обычные , женственные.
Смайликівна• 03 июня 2024
Це каже тільки про коло ваших знайомих і більше ні про що.
Миззери• 03 июня 2024
Я бой баб в реальности и не знаю , может одну но она мужа по душила своей активностью
Миззери• 03 июня 2024
Еще вопрос они добровольцами пошли ? Потому что если бросили насильно в бус и отправили на фронт то это немного другое дело
автор lilu1990 • 03 июня 2024
Ответ дляМиззери
Добровольці
ГоловнаЯ• 03 июня 2024
Мій доброволець з березня 2022, я поруч з ним- дівчинка фіалочка )))) без нього - всім дам прочухана )))) так ось а як виживати без чоловіка в цей час? я навчилась вирішувати безліч питань сама, навіть в яких зовсім не шарила, виховую нашого сина. Просто мушу бути такою, сильною і мужньою. Як треба - гори зверну. Але для чоловіка завжди буду принцескою )))
Миззери• 03 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Добровольці
А, ну тогда да, мужественные
Чу Ча• 03 июня 2024
такі бойові моцні жінки які за словом не полізуть називаються базарними бабами або хабалками, вони ще зазвичай і більше за чоловіка кілограм на 20.
на кожну вашу тему хочеться одразу 🤦🏼‍♀️ поставити без перечитування навіть
Чу Ча• 03 июня 2024
Ответ дляРазгуляшка
100%
Чу Ча• 03 июня 2024
Ответ дляМиззери
я думаю вони тікали від своїх мужніх жіночок. хоч в окоп аби мозок не клювала
автор lilu1990 • 03 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
Та будь ласка
автор lilu1990 • 03 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
Але як ви можете обезцінювати людей
Чу Ча• 03 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Але як ви можете обезцінювати людей
так само як і ви 🤡 чи тільки вам можна?
автор lilu1990 • 03 июня 2024
Ответ дляЧу Ча
так само як і ви 🤡 чи тільки вам можна?
Я не давала у пості оціночних суджень. Крім того, у тих чоловіків такі характери і темперамент що не кожна потягне. Честь і хвала їхнім жінкам.