Раз одела не бу• 04 июня 2024

Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.

В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
Бадабум• 04 июня 2024
Чому ви зараз не працюєте ? Діти не малі вже. Чому не вийти на роботу?
Так подобається, як ви його звинувачуєте, що змусив вас 20 років вдома сидіти і не дозволяв кар´єру робити 🤦 Не уявляю, якби мені хтось щось заборонив би.
Ви це обговорювали до шлюбу ? Він же мав вам дати якісь гарантії - наприклад, машину, квартиру на ваше ім´я, пасивний дохід. Як ви бачите свою старість без стажу роботи, коли він вас кине ?
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Чому не виїхати в Германію? Мову вивчите, дітям лікування та освіти забезпечите, нове життя почнете. Чому не спробувати? Тільки скажіть йому спокійно, без психів, по жіночому, чому саме так робите. І ще питання: ви з ним намагалися поговорити? Спокійно, без скандалів, може щось його турбує, не влаштовує?
Лікування дитини в Германії я точно не потягну. Якраз це і було головною причиною залишитись, коли стояло питання про можливий виїзд.
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Його нічого не турбує. Він просто хоче весело проводити час. Алкоголь йому в цьому допомагає. Людина переконана, що 0,5 пляшки рому за вечір, то абсолютно нормально. І далі, всі повинні уважно слухати…
Чемна панночка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Хоч би покинув….
Просто спокійно вирішити загальні питання і розійтись. Я не претендую на його бізнес, авто, йому є де жити. Але ж…. Розтопче.
А де йому жити? В квартирі без ремонту? Ну таке... нікуди він не піде
З вишневого садка• 04 июня 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Я была в такой ситуации, уходила, продала, то что муж подарил, квартиру в аренду, жили кое-как конечно одно время, но я не жалела, агрессия и алкоголь для меня это ужасно, хоть и ужиматься было ох как не просто
Кто ухаживал за вашим ребенком с инвалидностью, пока вы работали?
Вряд ли вы смогли после того, как 8 лет не работали, пойти на работу с такой оплатой, чтоб и квартиру снять, и няню оплатить, и 3-х человек обеспечить
З вишневого садка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
В Германии будет бесплатно
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Вот так и объяснять, чтоб не подходила, не трогала, иначе отец будет злиться и кричать, объяснять, что он не хочет и не будет с ней играть. Если у ребенка нет задержки в развитии, то долго объяснять не придется, тем более, она же сама все видит.
А вы не ведитесь на провокации, не ссорьтесь с ним. Видите, что он заводится -забрали детей, встали и ушли
Це найскладніше завдання для мене. Думаю, що навіть фінансово витягнути, я якісь можливості знайду. Піду будь-куди, я вже давно без претензій. А, от, як пояснити дитині, які стільки вистраждала в цьому житті, що найрідніша людина не хоче мати з нею справу - це за межами мого розуміння. Мені іноді хочеться його вбити, щоб це питання не стояло.
Швендяю містами• 04 июня 2024
Ответ дляЛіплю вареники
На детей оформите недвигу, собирайте деньги. Вы то не уйдете, но звоночки плохие - он сам вас скоро бросит...
Як ви це собі уявляєте- перепиши нерухомість на дітей- не хочу- ну ок 🌝 якщо таки погодився - дитина виростає, знаходить любов, продає свою квартиру щоб (купити більшу, відкрити бізнес, гайнути в подорож…)… ой, а де ваше житло ділось?
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляБадабум
Квартира придбана на моє імʼя. І, що? Вона куплена в шлюбі, отже - це спільна власність.
Я працювала до народження другої дитини. На жаль, не знала, що надалі, перші три роки її життя, проведу в лікарнях більше, ніж вдома.
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
ну вы уже преувеличиваете....
прям такая трагедия - не захотел играть в настолку
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
В Германии будет бесплатно
Ні. Ми консультувалися з цього питання ще в минулому році.
Зоряний Шлях• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Це безкоштовно
З вишневого садка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Вот так и объяснять. А даже, если и не объяснять- он сам все объяснит. Еще несколько раз так швырнет ее игры на пол, при этом молча уходя из комнаты - и со временем ребенок сам все поймет и подходить больше не станет 🤷🏻‍♀️
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
ну вы уже преувеличиваете....
Це ж питання не одного дня…. Невже ви не розумієте, що справа не в тій грі. Не захотів вчити плавати, кататися на велосипеді, взяти з собою на рибалку, подивитися разом фільм, сходити на прогулянку, почитати книгу, допомогти з уроками. Він навіть на 1 вересня до неї не прийшов.
Зоряний Шлях• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ні, просто набратися сміливості і казати все як є, він же вас не вбʼє, так шо говорить, тільки спокійно. Скажіть, що ви з ним народжували дітей не для такого відношення. Що якщо він не відчуває перед вами обовʼязків, то і ви перед ним не відчуваєте, але відчуваєте перед дітьми, вони не повинні рости в нещасливій родині. І чого ви вважаєте, що ваша пропозиція йому не сподобається? Він і так не хочу вас бачити, гратися з дітьми, тобто, треба турбуватися про них і думати про їх подальше життя і ваше здоров’я, тому що ви їм потрібні.
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
мой не ходил на 1 сентября, не делал уроки с двумя детьми, не были ни разу на рыбалке, фильмы вместе только в кинотеатре смотрим, не читал ни разу книгу - И?
Это все не конец света
ЖенаАйтишнеГа• 04 июня 2024
Подивіться Mildred Pierce та Maid. Чудові серіали про жінок, які переживали розлучення і витягували себе й дітей. Допоможе трохи дати ради емоціям та подумати над стратегіями.
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Я не знаю, навіщо цому самому таке життя??? Чому не підти? В нього є можливість зняти собі квартиру чи зробити ремонт у своїй. Чому людині подобається жити в таких умовах?
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
уйти его это не проблема - что вы все потом будете делать?
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Що змінить ця розмова? Чергові мати, ор…
НеКонец-Света• 04 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Я ухаживала, а я где-то писала, что работала?
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Это все не конец света
Яка його роль в житті дітей? Вони щодня бачили його пʼяним? Він обзивав вас при дітях, обзивав дітей? Мені здається, ми говоримо про різні речі.
Зоряний Шлях• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ну так і буде впевненість, що далі разом робити нічого. Поки є така можливість, автору можно виїхати в Європу, де їй не дадуть померти з голоду, діти будуть нормально вчитися і лікуватися. Без матів і ору.
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
ну это вам так только кажется
я своего таки выгнала - снимает квартиру, НО, мы не развелись, он как и раньше меня содержит, и я уже умнее, глажу его за шерстью, а не против..
все в выигрыше
у вас при такой же ситуации может быть совершенно иной исход
Оце так цабе• 04 июня 2024
Це Ваш хрест... Несіть...
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
ну это вам так только кажется
все в выигрыше
Люди бувають різні, розумієте?
Зоряний Шлях• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
ну это вам так только кажется
все в выигрыше
Ось це ви мудра жінка👍
Вкуси мене• 04 июня 2024
Брать все его деньги, селится у психолога и невропатолога. Полностью отвалить от него с ’поиграй’ с ребёночком. В 200 раз хуже есть варианты, где мужьям плевать на детей.
Нанять 15 нянь для ’поиграть’
Себя вытягивать через специалистов. Если не можете его много видеть, то по 2 недели в месяц санатории, моря, отпуска, тоже обязательно с поддержкой Вас специалистом и медикаментозно
И да, сильно предохраняйтесь, может очень гулять. Чтоб не доподхватить к вашим проблемам
автор Раз одела не бу • 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
ну это вам так только кажется
все в выигрыше
Мій чоловік назвав би вашого лохом і на цьому розмову було б закінчено.
Я, часом думаю, можливо, з війною, в нього щось сталося з головою….? Він виходить ввечері на дитячий майданчик під будинком, де грають діти і понеслась: пацанам мʼяч пасує, тому подає, комусь цепку на велосипед ремонтує-чіпляє, двері матусям з колясками вхідні тримає…. Його дитина тільки дивиться на все це. Біполярка в нього, можливо, не знаю…. І ще, манія постійна, що хтось почує нашу розмову. Йде повз сусідів - рот до самих вух у посмішці розтягне.,.
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Люди бувають різні, розумієте?
ну уходите со своей гордостью...
первые полгода, когда мы вообще не общались никого не волновало что дети ели и за что кто их лечит - вообще было похрен... ничего, как то протянули..
да стало тихо дома, но мне легче морально не стало, еда оказывается стоит дурных денег, детям все время что то надо, даже сраная комуналка меня выбешивала из себя, хотя по факту стоит копейки..

А по поводу ора - мой с порога приходил и орал так что стены дрожали, пока на меня еще ок, когда на детей - меня рвало на части, ругалась с ним до победного.
Не работала как и вы, но таки выгнала
Это ваша жизнь и ваши решения. Главное не о чем не жалеть
Своей подруге не посоветовала б уходить...
а вас не знаю, да и как то странно вы так бросаетесь.... хочется вам помочь, но выбор за вами, уйти можете хоть завтра......