Раз одела не бу• 04 июня 2024
Розлучення при повній фінансовій залежності від чоловіка.
В шлюбі 20 років. Двоє дітей. Відносини давно перестали бути нормальними, а протягом останнього року перетворилися на нестерпні: почав зловживати алкоголем, випиває практично кожного дня, агресивний. З дитиною часу не проводить взагалі, вона вже досить доросла, щоб це розуміти. Постійно засмучується, що тато з нею не хоче грати, не допомагає з уроками, не ходить на прогулянки, не робить разом з дитиною НІЧОГО. Вона постійно говорить про те, які батьки у іі подружок(((. Це боляче. Мене постійно принижує, знецінює, зневажає мої бажання, мої проблеми, не рахується з моєю думкою, насміхається, приміром, коли я хворію( Сьогоднішній день став останньою краплею: випив, дитина хотіла з ним пограти, він жбурнув гру на підлогу і пішов, дитина розридалася, почалася сварка між нами. Він при дитині обзивав мене, крив матом, погрожував. Ненавиджу. Просто ненавиджу його. Кожною часткою себе. На фізіологічному рівні. Тварина((
Чому так довго терплю? Він заробляє. Дуже добре заробляє. Фінансово діти в шлюбі забезпечені і мають все. Молодша дитина з інвалідністю. Я не працюю багато років. Я не знаю, що робити. Я просто не взмозі більше жити таке життя. Величезний страх, що, якщо я піду від нього - я позбавлю своїх дітей всього того, що вони мають з ним. Що я не впораюсь, не потягну. Дитині потрібне лікування. Але я вже не можу. Я боюся думок, які приходять мені в голову… Поговоріть зі мною, будь-ласка, порадьте, можливо, хтось проходив подібний шлях. Я не можу собі пробачити, що через мою малодушність, дитина росте в такій нездоровій атмосфері, що я не можу захистити її і себе…
Котики-муркотики• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Мій чоловік назвав би вашого лохом і на цьому розмову було б закінчено.
Я, часом думаю, можливо, з війною, в нього щось сталося з головою….? Він виходить ввечері на дитячий майданчик під будинком, де грають діти і понеслась: пацанам мʼяч пасує, тому подає, комусь цепку на велосипед ремонтує-чіпляє, двері матусям з колясками вхідні тримає…. Його дитина тільки дивиться на все це. Біполярка в нього, можливо, не знаю…. І ще, манія постійна, що хтось почує нашу розмову. Йде повз сусідів - рот до самих вух у посмішці розтягне.,.
Ну выглядит как он вас не хочет. Он не заводил разговор про развод?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
Брать все его деньги, селится у психолога и невропатолога. Полностью отвалить от него с ’поиграй’ с ребёночком. В 200 раз хуже есть варианты, где мужьям плевать на детей.
Нанять 15 нянь для ’поиграть’
Себя вытягивать через специалистов. Если не можете его много видеть, то по 2 недели в месяц санатории, моря, отпуска, тоже обязательно с поддержкой Вас специалистом и медикаментозно
И да, сильно предохраняйтесь, может очень гулять. Чтоб не доподхватить к вашим проблемам
Нанять 15 нянь для ’поиграть’
Які санаторії і спеціалісти)))? Мені сімейний лікар, якій я сказала в двох словах, що не вивожу і можу вийти у вікно (вона подумала, що через хворобу дитини), призначила курсами гідазепам. То він розказав всім родичам, друзям, знацомим, яка я ідиотка, що мене вже лікувати пора. Це для нього було чергове комедійне шоу.
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Господи да половина отцов не хотят проводить время с детьми, при этом еще и не зарабатывают нормально. Они считают, что это женская обязанность. Сколько лет младшему ребенку? Играйте с ним сами. Если у него уроки, значит достаточно взрослый, во что с ним играть? Какая-то высосанная из пальца ерунда. Если муж алкоголик, как он зарабатывает? Вы ж пишете, что обеспечены. Со стороны выглядит как вы все его раздражаете, вот и все.
Так и есть
Плюс, какое-то не здоровое не понимание автора. Что при разводе ПАПА УЖЕ НИКОГДА НЕ БУДЕТ играть с ребёнком.
Возможно нужно лечение автору, крыша уже у всех давно поехала
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Ніколи
Фима Собак• 04 июня 2024
Автор, а зачем вы его провоцируете? Вы ведь знаете заранее его реакцию, вы с ним 20 лет, а значит могли не допустить этого.
У вас 2 варианта, уходить и все сама, а с папы алименты или стать мега ласковой женой, сгладить все углы, но при этом готовить нз и такое нормальное, а не тысячу евро.
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Какая вам в ж*пу разница. Что и кому он рассказал. Если вам надо выжить????
Сколько вам лет?
Вы действительно не в себе, и это обычно не видно.
Поедете в любой абсолютно хоть на оллинклюзив отпуск САМА с детьми. И адекватно!!!оцените, что вам так жить всю оставшуюся жизнь. Только без олл инклюзива, а вымывая подъезды. И пройдите в себя, пожалуйста
Сколько вам лет?
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
А я повинна його поважати?
Да, вы должны его уважать
Не унижаться, но в душе уважать
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Пиво літрами щодня. 2-3 рази на тиждень - міцніші напої до стану падіння з унітазу, наприклад.
Не слышали о созавистмости?
Фима Собак• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Якби це стосувалось лише мене - я б терпіла, і з чортом би жила, якби це було на користь дитини. Але, я помічаю, що вона соромиться його, коли він випʼє, засмучується через його ставлення.
Перед кем стесняется? Сколько ребенку лет?
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Для мене не єрунда, коли пʼяний батько бере старшу дочку за шию, бо щось йому не сподобалось і каже: «Пішла звідси на..уй». Вам можливо нормально, то я заздрю вашій нервовій системі.
А вы что сделали, чтобы этого не было за 20 лет?
Почему старшая дочка ещё не с квартирой, машиной и не живёт отдельно?
Котики-муркотики• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Ніколи
Просто странно. Успешный бизнесмен, днями бухающий и падающий с унитаза. На детской площадке оказался, мяч подает, дверь держит, при этом время с детьми не проводит. Ребенок ваш в школу ходит, значит вы полдня точно свободны. Вам просто нравится ничего не делать и быть актрисой мексиканского сериала-одни эмоции, вопли и битье в грудь как жить дальше
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
Сколько вам лет?
Я зараз без усілякого сарказму, раптом що. Ви дійсно вважаєте, що заради грошей варто терпіти все: пʼяну морду майже кожного дня, крик, мат, зневагу до себе, образу дітей.
Я згодна взагалі уникати з ним будь-яких конфліктів: пʼєш - пий, хоч залийся, тільки дай всі в домі спокій. Але конфлікт виникає навіть з того, що, я, бачте, не хочу пити з ним. Йому це дуже не подобається)
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
Всі 18-річні старші доньки вже з машинами й живуть окремо?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКотики-муркотики
Запрошую вас в нашу трупу. Введу вас в курс справи, пограєте, а тоді, поділитесь враженнями. Ви погано собі уявляєте, яке життя ведуть успішні бізнесмени)
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Це найскладніше завдання для мене. Думаю, що навіть фінансово витягнути, я якісь можливості знайду. Піду будь-куди, я вже давно без претензій. А, от, як пояснити дитині, які стільки вистраждала в цьому житті, що найрідніша людина не хоче мати з нею справу - це за межами мого розуміння. Мені іноді хочеться його вбити, щоб це питання не стояло.
Автор, вам срочно нужно лечение.
Ещё раз ВАМ! срочно!
Вы прикрываетесь ребёнком с инвалидностью.и НЕ ВИДИТЕ этого.
Если всё тааааак плохо, то объяснить что папе она на фиг не надо, это нормально!
Если все не так плохо, то вы нереально приувеличиваете. И именно ВЫ, как взрослый человек, не справляетесь с ситуацией в обоих вариантах.
А прикрываетесь детьми!
Ещё раз ВАМ! срочно!
А прикрываетесь детьми!
З вишневого садка• 04 июня 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Я ухаживала, а я где-то писала, что работала?
А как, вы ушли на аренду с 2-мя детьми и не работали? А на что жили, лечили ребенка за что?
З вишневого садка• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Я не знаю, навіщо цому самому таке життя??? Чому не підти? В нього є можливість зняти собі квартиру чи зробити ремонт у своїй. Чому людині подобається жити в таких умовах?
В каких условиях? Его ничто не напрягает 🤷🏻♀️
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Надеюсь вы задаёте этот вопрос СЕБЕ?
ВЕРНО?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
Автор, вам срочно нужно лечение.
Ещё раз ВАМ! срочно!
А прикрываетесь детьми!
Ещё раз ВАМ! срочно!
А прикрываетесь детьми!
Я не можу так травмувати дитину. Вона зробить висновки сама, коли стане дорослою. Розумійте це, як вам більше подобається.
Мені абсолютно точно потрібна допомога і лікування. Я цього й не приховую. Я не справляюсь з тим, що відбувається у нашому житті. Я зараз сплю в окремій кімнаті з дочкою. Він пʼяний спить в нашій спальні. Вранці прокинеться, варитиме каву, буде посміхатись ніби нічого такого не відбулося. До вечора.
НеКонец-Света• 04 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Я же написала, сдавала в аренду жилье, что купил муж, продала многие его подарки, в том числе дорогое авто
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
он вас выгнал с кровати?
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляЗ вишневого садка
Знайти собі когось, жити спокійне нормальне життя без уроків і настолок, пити досхочу.
З вишневого садка• 04 июня 2024
Ответ дляНеКонец-Света
Так вы не в такой ситуации были, как автор
У вас было, минимум, 2 квартиры
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
Надеюсь вы задаёте этот вопрос СЕБЕ?
ВЕРНО?
Я задаю це питання йому. Бо він вільний у своєму виборі, фінансах і проблем з дітьми. Ніщо не заважає йому розпочати нове життя хоч завтра
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
вы пока такая борзая, потому что в одной квартире спите...
мой как ушел так и делал - развлекался на полную, рестораны во всю, ну а что деньги есть, может себе позволить, мне детей кормить нечем, двое садиковских, вечные болячки, безденежье - а он ожил....
Спросите стало ли мне легче от этого?
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Я? Вважаю? Что ради денег?))))
Вы что? Я нет, конечно
А вот Вы ДА...УЖЕ 20 ЛЕТ
А я всего лишь посоветовала недельку другую, пожить, самой. Попробовать)
Подъезды чище сделать, там. Ну мир во всем мире, бабочки, цвяточки
Вы что? Я нет, конечно
А вот Вы ДА...УЖЕ 20 ЛЕТ
Вкуси мене• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Что вы сделали, чтоб она жила отдельно, от душащего её отца?...
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляКоханозадовільна
он вас выгнал с кровати?
Дитина плакала. Він сказав : «Забирай свою подушку і спіть там». Я не благала його дозволити лягти поруч.
Дивна річ, в інших темах, клюють жінок, які терплять «алкашів», які майже щодня пʼють пиво і від яких, вибачте, тхне… А тут читаю, в виявляється все ок. Пʼяний батьки прийшов додому, покрив всіх матом - лягай поруч і голуб…((
Коханозадовільна• 04 июня 2024
Ответ дляРаз одела не бу
где он успевает выпить?
вы же говорили что дома пьет. теперь уже приходит пьяным?
Та даже не суть - забирайте ребенка к себе, вы же в это время дома, доця давай с мамой поиграем, папа устал, трудный день. Поиграли, чай попили, писюньку помыли и спать. У вас по сути один ребенок требующий вашего внимания, и то не 24 часа в сутки
Раз одела не бу
• 04 июня 2024
Ответ дляВкуси мене
Замість того, щоб никати подушку, купила їй квартиру в новобудові. Продала своє авто, щоб зробити перший внесок. Така була умова.