Радакін заявив, що РФ зазнає поразки у війні
ТЕКСТ: РАСЕНКО ЕЛЕНА, 4 червня 2024, 06:11 Росія наразі “зазнає провалу” в Україні, попри поновлення російськими військами наступу в Харківській області.
Глава Збройних сил Великої Британії адмірал Тоні Радакін упевнений у перемозі України у розв’язаній Росією війні і вірить, що Володимир Путін не бажає прямого конфлікту з НАТО або ж ядерної війни. Про це у понеділок, 3 червня, він заявив в інтерв´ю Sky News.Адмірал провів пралель між діями союзників проти нацистів під час Другої світової війни і тим, як західні країни об’єднуються, щоб допомогти Україні боротися з вторгненням Росії сьогодні.
’Це війна економік. Це війна логістики. Це війна промислового виробництва. Це війна політичної волі. Все це заради повернення миру народу України’, - зазначив військовий.
На думку адмірала, Росія наразі “зазнає провалу” в Україні, попри поновлення російськими військами наступу в Харківській області та просування на окремих ділянках фронту й захоплення додаткових територій.
’Якщо повернутися до березня 2022 року, Росія займала близько 17% території України. Сьогодні вона займає 11%. Тож Росія все ще в дефіциті”, - вказав він.
Радакін також висловив впевненість, що Москва не прагне ширшого і прямого конфлікту з країнами НАТО.
“Путін не хоче війни з НАТО. Путін не хоче ядерної війни. І ми маємо величезну перевагу завдяки силі НАТО”, - заявив він, додавши, що потрібно уникати безвідповідальних заяв про те, що людство перебуває на порозі світової війни.
Альфасамка• 04 июня 2024
а я хочу ширшого конфлікту з НАТО, шоб москалі віднас ВІД´ЇБАЛИСЬ ЧАСТКОВО
хай ЄС повоює трошки, а не сидить торгує з москалотою. як нічого не відбувається
Ответ дляАльфасамка
Мы торгуем с Китаем и что.Перед вторжением хутин полетел к хазяину просить разрешения начать войну.Китай спонсирует кореи,кацапов,ираны
Fashion_besties• 04 июня 2024
То він послав українцям потужний сигнал і лучики надії. Одним словом, в лужу перднув
Ответ дляSeehund
Болтать, не мешки ворочать.
Ну че ж болтать.Этот мужик не таролог,не блогер,не троль.Он командует армией вообще то.А сейчас если какая то страна(страны0нападут на россии,там те границы и защищать некому.Половина прорвет границы убежит,часть мужиков убиты в Украине и калеки,а бункерный пригрозит ядеркой,так прилетит ему на Кремль и на Рублевку,которая в рай еще не хочет .На каждую хитрую ж всегда найдется большой и толстый хитрый член
промокашка• 04 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
А в Украине что бы было тихо , и что бы все богатые иностранцы бежали в Украину и везли мешками деньги в нашу экономику , а держава бы продавала зброю нашим партнерам і наповнювала бюджет , та ще й в кредит щоб так років на 100 щоб і нащадкам нашим хватало , щоб було за що села відбудувать і приймать заможніх європейських біженців , бідні там нехай у них сидять воюють
Ответ дляsahkana
В хто це ’ если’ нападе на росію? Аж цікаво
Александра333-0d63• 04 июня 2024
Війна з 2014 року!!!Окуповані території вже 10 років під дикою ордою. Там навіть у школах діє фашистська пропаганда. Діти там ростуть вже з покаліченими мізками.
Ответ дляsahkana
Я лучше этому мужику поверю,а не блохерам дурачкам на ютубе
1. Наша економіка вже стукає в дно... Лише питання з якої сторони....(
2. Щодня українці з диким острахом відкривають новини аби прочитати що ж нового трешового придумали можновладці в нових законопроектах
3. Мотивації воювати - 0
4. Ті ж закордонні експерти, европейські партнери і т.д. провокують війну ще на кілька років...
А ви досі з вірою в Санту намагаєтесь схопити примарного рожевого поні?....
3. Мотивації воювати - 0
Хотелось бы чтоб Украина выстояла и сохранилась украинская нация, для меня это уже так званая ’ перемога’, хочется жить на своей земле.
Не границы, не линии, ни мирные угоды - типа будепешсткого
А свой Впк, свое производство, своя зубастость.
Желательно чтоб еще и выборы потом были
Да, считается что прорыва раша не достигла при их ресурсах
И есть позитив в ударах по рф, но это тактического характера.
Украинцы сейчас ориентированы на внутреннего врага. Это дезмотивирует многих.
Желательно чтоб еще и выборы потом были
Ответ дляPink Swan
У вас як з математикою? Нічого, що їх у 5 разів більше? То хто перший закінчиться: ми чи вони?
Отлично с математикой.Их больше в 3 раза.И границы их больше наших в 100 раз,которые голые.И эти в 3 раза на войну в чужую страну не пойдут .люди жить хотят.Идет маленький процент зеки,нищие,просто лохи.Поэтому и африканцев бункерный вербует
Ответ дляsahkana
Китай тянет ресурсы с раши, он не заинтересован в падении раши, ему вон выгодно дешевый газ и недра.
Он может поддерживать рашу
Ответ дляTatius_ka
3. Мотивації воювати - 0
Вчера АВТО риа аналитика-украинцы побили рекорд по скупке авто как бу так и нового впервые за 10 лет .Да и цены не недвигу видели?
Ответ дляTatius_ka
3. Мотивації воювати - 0
Я не открываю новости с острахом,многие вообще новости не читают.Раз в день,вечером .Можновладци вас тревожат?)Это те,у которых сыновья в Лондонах,а они на войне бизнесы клепают,взлетев на 3 место Фобс?)
Ответ дляsahkana
Я без поняття хто там скупає авто і ’нЄдвІгу’ - в моєму оточенні люди зубожіли... Бідніють
Тому що наша економіка стукає в дно
Ответ дляTatius_ka
3. Мотивації воювати - 0
У вас свои пони,а у меня свои кони.)
Ответ дляsahkana
це ті, що шикують, збагачуючись в умовах війни
при владі котрі
Ответ дляLudaSHS
Желательно чтоб еще и выборы потом были
Вы правы!Молодчика!Все ясно и четко!