Радакін заявив, що РФ зазнає поразки у війні
ТЕКСТ: РАСЕНКО ЕЛЕНА, 4 червня 2024, 06:11 Росія наразі “зазнає провалу” в Україні, попри поновлення російськими військами наступу в Харківській області.
Глава Збройних сил Великої Британії адмірал Тоні Радакін упевнений у перемозі України у розв’язаній Росією війні і вірить, що Володимир Путін не бажає прямого конфлікту з НАТО або ж ядерної війни. Про це у понеділок, 3 червня, він заявив в інтерв´ю Sky News.Адмірал провів пралель між діями союзників проти нацистів під час Другої світової війни і тим, як західні країни об’єднуються, щоб допомогти Україні боротися з вторгненням Росії сьогодні.
’Це війна економік. Це війна логістики. Це війна промислового виробництва. Це війна політичної волі. Все це заради повернення миру народу України’, - зазначив військовий.
На думку адмірала, Росія наразі “зазнає провалу” в Україні, попри поновлення російськими військами наступу в Харківській області та просування на окремих ділянках фронту й захоплення додаткових територій.
’Якщо повернутися до березня 2022 року, Росія займала близько 17% території України. Сьогодні вона займає 11%. Тож Росія все ще в дефіциті”, - вказав він.
Радакін також висловив впевненість, що Москва не прагне ширшого і прямого конфлікту з країнами НАТО.
“Путін не хоче війни з НАТО. Путін не хоче ядерної війни. І ми маємо величезну перевагу завдяки силі НАТО”, - заявив він, додавши, що потрібно уникати безвідповідальних заяв про те, що людство перебуває на порозі світової війни.
Ответ дляsahkana
И так ясно,бо выборы в США на носу
Це було б так весело, якби не було так сумно. Враховуючи, шо пакети допомоги нам дають уже не до 27 а до 28 року. Тобто, вони впевнені ,що на сьогоднішній день, до 28 року стабільно будуть на нашій війні заробляти гроші. Світ перезавантажується. Шкода тільки що це все нашими життями відбувається та на нашій землі. Не придумало ще людство кращого перезавантаження та збагачення,ніж війна.
Ответ дляsahkana
Аааа вон оно шо.А 30 лет кто страну грабил и оружие продавал?Все под ноль.Фамилии напомнить?Гугл помнит все!Даже если амнезияяяя!
Час не знімає відповідальності з тих, хто то РОБИВ
Але, разом з тим, чому не мають відповідати ті, хто ЗАРАЗ РОБИТЬ те ж?
п.с. бляха, Бояукраїночка, я Вас не впізнала)
Ответ дляSmusish
А вы не думали,что и после войны нам нужна оборонка и оружие,или нам сидеть с голым задом?
Ответ дляSmusish
Ну а як ви хотіли? Українці хочуть перемоги, а не миру. Тому війна буде тривати роками
ёжовые рукавицы• 04 июня 2024
Ответ дляsahkana
Так и в россии одни бабы останутся и старики.И 1 раненый на 20 баб продуктивного возраста.Они ж не бессмертные
Поки в росії так станеться ,то з українців не залишиться ні жінок, ні дітей, про чоловіків взагалі промовчу.
Ответ дляZaviriuha
Ким і чим воювати вічно? Зараз кодерго року, дітей віком 16 років будуть вивозити. Хто тут лишиться?
А так звісно, можно напялити рожеві окуляри,можна думати як у нас добре справи на фронті, що наших воїнів не вбивають, що ми перемагаємо. Але реальність зовсім інша, і нажаль не втішна для нас. Зараз активно мобілізують соловіків віком 58 років! Тобто,беруть всих!
Альфасамка• 04 июня 2024
Ответ дляlisa2101
А Вы не подумали, что конфликт будет на нашей территории. Или думаете, моя хата скраю...
він вже йде на нашій території, що зміниться
Ответ дляsahkana
Отлично с математикой.Их больше в 3 раза.И границы их больше наших в 100 раз,которые голые.И эти в 3 раза на войну в чужую страну не пойдут .люди жить хотят.Идет маленький процент зеки,нищие,просто лохи.Поэтому и африканцев бункерный вербует
Якби в ваших словах була хоч крапля правди, ми б давно вже перемогли.
Ответ дляАльфасамка
а я хочу ширшого конфлікту з НАТО, шоб москалі віднас ВІД´ЇБАЛИСЬ ЧАСТКОВО
хай ЄС повоює трошки, а не сидить торгує з москалотою. як нічого не відбувається
Підтримую! Нехай ’понюхають чого вартий фунт дришні’;) особливо роздратували усілякі іноземні скриті блогери, які ходять Києвом, знімаючи відео кажуть ’ось подивіться яка в них війна? всі такі красиві, усміхнені , нащо ми їм гроші даємо?’
Та дай боже, паскуда, вам ті гроші і знадобляться на захист від рашки!