NadIra IF• 04 июня 2024

Грижа хребта, після операції чоловіку дають групу інвалідності?

Добрий день, потребую поради. У чоловіка 5 років тому виявили протрузії в поперековому відділі хребта. Болі постійні, зараз записались і чекаємо на повторне мрт. Питання хто знає і з таким стикався, якщо прооперувати, чи дадуть чоловіку групу інвалідності? Пробуємо варіанти. Хто може щось порадити
Не люблю натовп• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Я у відчаї, шукаю варіанти, по здоров´ю більше немає від чого відштовхуватись.
Ні
Не дають
Мама ще до війни питала.
Сказали, що вона після операції здорова людина.

Лама_мама• 04 июня 2024
Почти каждый с протрузиями и грыжами, все б ходили инвалидами. Он жн на работу ходит или лежачий у вас
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Дякую дівчата за ваші поради.
Пишу_граммотно!• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Вам відомі випадки коли це не запрацювало? Дякую за пораду. На мою думку
Вас ніхто не позбавить батьківських прав. Тим паче зараз. Навіть до війни це довга процедура. І треба бути вже занадто потеряною людиною, щоб позбавили материнства. Думаєте в судах дурачки сидять?
Не люблю натовп• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Я чула про ще один варіант, не знаю чи тему нову створювати потрібно чи можна тут запитати. Є думка що коли розлучитись і відмовитись від дітей, тоді він як єдиний опікун буде в безпеці.
Вже на таких хитрих справи позаводили.
Я серйозно.

Тому що одразу починають перевіряти - чи мама пила (повинні були бути приводи від сусідів, або родини), чи била дітей, відгуки зі школи, садочка, сусідів. При чому не за один рік.
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляЛама_мама
Він на роботу ходить, а я хвилююсь за нього тому варіанти шукаю
Не люблю натовп• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Я не розумію сама, хочу пораду почути. Хтось про такі випадки знає?
Так
Вище написала
Світить мінімум адміністративка, або навіть умовний термін мамі
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляНе люблю натовп
Вже на таких хитрих справи позаводили.
Я серйозно.

Дякую, я зрозуміла що це не мій варіант.
Вкаблучках• 04 июня 2024
Ответ дляВорона
Конечно нет. С таким диагнозом полстраны инвалидов было бы.
90%.
До того ж протрузії це не грижі. Ніхто протрузії не оперує.

Хтомолодець? Я!• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Саме головне, якщо Вас позбавлять батьківських прав, а з чоловіком щось станеться - то дитину віддадуть в дитбудинок а далі на усиновлення. Ви на таке готові ради чоловіка?
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляВкаблучках
90%.
Я розумію, просто болі в спині постійні, от думала що можливо ситуація погіршилась і грижі утворились
Вкаблучках• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
У 90% населення після 35 років болі в спині. Спортом треба займатися, щоб не боліла спина.
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Ні, не готова, дякую
Хтомолодець? Я!• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Йдіть по лікарям, але щараз всі здорові і придатні. Інвалідність складно вибити. На ВЛК всі здорові. У чоловіка грижі і протрузії, ще до війни лікувався, висновок МРТ такий був написаний, що нейрохірург здивувався, як чоловік з таким діагнозом ногами прийшов до нього. На ВЛК - придатний повністю.
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Щойно виникло нове запитання. Якщо є двоє дітей і вагітна третьою, чи до пологів є у чоловіка відтермінування?
Хтомолодець? Я!• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
До пологів-ні. Як тільки народиться-можна комісуватися.
Коржик• 04 июня 2024
Знайомій зробили операцію, були грижі та стеноз, після операції стало ще гірше, ходить з ціпочком, змушена була звільнитись з роботи. Дали 3 групу інвалідності, але поки що на 1 рік.
Люблю порядок• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Автор кто так делает идите к семейному поговорите что вам нужно, она скажет куда идти, ещё Мсек подойдите и наедине поговорите. Все решаемо
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляЛюблю порядок
Дякую за надію

Люблю порядок• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Вот это да, но на вас тогда накатают такого, что вас на нормальную работу не возьмут, и вы должны жить отдельно, приходит соц служба в любое время проверяет. Автор, то что вы хотите сделать не стоит того, вы посмотрите тётки хотят мужей выгородить он же потом их и кидает на все, другую найдёт запросто. А у вас крест на всю жизнь.
Люблю порядок• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Вы готовы и родить третьего, рожайте, автор если он вас бросит с тремя детьми вы их сами потянете?
Опля Картопля• 04 июня 2024
Боже, какая наивность... Почитайте новый закон, там про протрузии уже ни слова. С раком годны уже. А отказаться от детей, во время войны Вы не сможете.
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляОпля Картопля
Читала, ви праві.