NadIra IF• 04 июня 2024

Грижа хребта, після операції чоловіку дають групу інвалідності?

Добрий день, потребую поради. У чоловіка 5 років тому виявили протрузії в поперековому відділі хребта. Болі постійні, зараз записались і чекаємо на повторне мрт. Питання хто знає і з таким стикався, якщо прооперувати, чи дадуть чоловіку групу інвалідності? Пробуємо варіанти. Хто може щось порадити
Грамотний хвіст• 04 июня 2024
Тю в мене протрузії лікарі кажуть нічого страшного, тітка прооперована їй нічого

Ольчик1998• 04 июня 2024
Навряд чи
Оцененная• 04 июня 2024
У знакомого осколки в области поясницы у позвоночника. Служит.
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Я у відчаї, шукаю варіанти, по здоров´ю більше немає від чого відштовхуватись.
Хтомолодець? Я!• 04 июня 2024
Навряд чи далуть інвалідність. А от операція може дати тимчасову непридатність на ВЛК, десь на 6-ть місяців з переглядом на придатність, якщо Вас саме це цікавить. У чоловіка теж протрузії, по ВЛК придатний.
Ворона• 04 июня 2024
Конечно нет. С таким диагнозом полстраны инвалидов было бы.
Рятівник Малібу• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
А вашему чоловіку лікарі пропонують операцію?
Кашпо• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Розумію вас, ми теж все прокрутили, нічого не зробиш
Треба підробіток• 04 июня 2024
моему знакомому дали третью группу на год. Знаю что ему делали операцию, удаляли грыжи

автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Поки ні, це я варіанти розглядаю, до лікарів давно не звертались, так лиш знеболювальні і протизапальні призначали
Хтомолодець? Я!• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
У багатьох протрузї з віком, у мене в отченні після 45 років-у всіх знайомих чоловіків. На ВЛК кажуть - непридатний тільки якщо операція з заміною хребців або дисків. Якщо видалення грижі-то тимчасова непридатність з переглядом через 6-12 місяців.
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляТреба підробіток
Коли дали, давніше чи тепер, я теж на це надіюсь
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Дякую,
Ух яка ж Я• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
То покалічте самі, щоб були варіанти. Що ж за біда, що чоловік здоровый. Протрузії майже у всіх дорослих є.
Бурундучиха• 04 июня 2024
знакомый делал операцию несколько лет назад - никакой группы у него нет
Чарівне зіллячко• 04 июня 2024
Моему мужу удалили- 3 месЦа лежал, никакой инвалидности😒
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Сказали що не положено чи ви не пробували?
Карина250• 04 июня 2024
Сказала врач что мобилизуют даже если рука одна парализована, бо вторая работает же
Думаю я инвалидность сейчас не так просто получить
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляКарина250
Я чула про ще один варіант, не знаю чи тему нову створювати потрібно чи можна тут запитати. Є думка що коли розлучитись і відмовитись від дітей, тоді він як єдиний опікун буде в безпеці.

Иннесса• 04 июня 2024
Ні не дадуть інвалідності, це багато у кого є.
Це дуже гарно лікується
Карина250• 04 июня 2024
Мужа положили в больницу с гипертонией 3-й степени и дисцикуляторной энцефалопатией. Врач говорит, будет годен
Яжемать Мне можно• 04 июня 2024
с 2023 сильно ужесточили требования на комиссии по инвалидности. прям капец( даже если раньше давали- сейчас не факт
Чарівне зіллячко• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Пробовали, 4 грыжи удалили и долгая реабилитация, 4 неоперабельны…. Но типа сейчас же ходишь- значит не пологается
Ворона• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
а как вы себе представляете отказаться от ребенка? типа заявление написали и все? )))
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ого, не думаю що наш випадок тяжчий за вище описаний, я не впевнена що в нас взагалі є ті грижі, протрузії були точно, це я так, щоб не зійти з розуму вирішила від чогось відштовхнутись.
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляВорона
Я не розумію сама, хочу пораду почути. Хтось про такі випадки знає?
Пишу_граммотно!• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Думайте ще. Цей також не працює.
Пишу_граммотно!• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Тільки якщо самі підете служити, то вже напевно. Не дякуйте.
Ворона• 04 июня 2024
Ответ дляNadIra IF
Да, я знаю такой случай, мама наркоманка и стояла на учете в ПНД, 3 года судов чтоб лишить ее родительских прав.

Дети - это не игрушка их нельзя рожать и отказаться как-только они вам надоели.
автор NadIra IF • 04 июня 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Думайте ще. Цей також не працює.
Вам відомі випадки коли це не запрацювало? Дякую за пораду. На мою думку