Суть переписки з моїм знайомим: я написала, що зараз маю шанс відкласти гроші
Він мені пише - не просри свій шанс, назбирай на квартиру, а то не маєш де жити
Я поражаюсь таким людям. У мене є сума на квартиру. Але я поки нічого не готова купувати, тим більше в Україні.
Я йому так і відповіла. І додала що його фінансові поради мені не потрібні. Людини яка жила від зарплати до зарплати і ледве щось відклала у своєму житті.
Він мене заблокував. Я в шоці
Намазюкана нішою• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Мова не йшла про гроші. Просто в розмові так вписалася, що маю шанс відкласти
Зачем?я мужику наоборот всегда говорю,что ни копеечки не имею,пусть помогает🤗
Намазюкана нішою• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Це не ухажор. Просто друганчик
И что))глядишь,что подкинет.я даже с бывших наклянчиваю
Робот Вертер• 04 июня 2024
Это тот, женатый, что хотел с вами переспать?)))
А по теме - никому не рассказывайте про свои деньги, сколько собрали, сколько отложили, что купить хотите. Больше поговорить не о чем, что ли.
Альфасамка• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Як вам формулювання
Не просри свій шанс, як завжди
правильне. Треба слухати поради і використовувати за бажанням. А не трігеритись на них.
У вас якась психологічна вавка?
Ответ дляРобот Вертер
Мова про гроші була в контексті допомоги одній людині. А він мені пише:
Не просри свій шанс, купи квартиру
Робот Вертер• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Як вам формулювання
Не просри свій шанс, як завжди
Если вас триггерит эта фраза, значит, это правда. Вы уже просирали деньги и он об этом знает?
Намазюкана нішою• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Не просри свій шанс, купи квартиру
Вася,сгребала копеечки на хлебушек,голодная-голая-холодная.хнык-хнык
Ответ дляРобот Вертер
Він взагалі не знає нічого про мої гроші. Я просто хотіла декому задонатити. А він
Не просри свій шанс, як завжди. Купи квартиру
Так, у мене немає квартири, бо я не спішу її купляти
Робот Вертер• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ну просто так такие советы не дают. Отчего он думает, что вы можете просрать деньги?
Вообще не нужно рассказывать, что у вас есть деньги на квартиру или еще на либо что. Молчите. Гола, боса и в винку, бігла через місточок, вхопила кленовий листочок.
Ответ дляРобот Вертер
Так я і мовчу завжди
Тому він і думає що я десь гроші просираю невідомо де. Хоча це не так
І таке зморозив
Кривая спроса• 04 июня 2024
Автор, він вам дав безцінну пораду. Але ви таки про..ете. ну то ваша справа.
Від нас що потрібно?
Большой секретик• 04 июня 2024
Не розумію, чому тут вважають нормальним, що якийсь чоловік просто дає непрохані поради. Це ваша справа, що робити з грошима, то й хай і іде лісом. Навіщо ви йому ще доводили щось.
Він вас просто завуальовано обезцінив.
Робот Вертер• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Так я і мовчу завжди
І таке зморозив
Откуда он знает уровень ваших доходов, что делает вывод что вы их бездумно тратите?
Есть темы которые нельзя обсуждать ни с кем.
Ответ дляБольшой секретик
Він вас просто завуальовано обезцінив.
Отож, мова йшла про допомогу нашому другу інваліду
А він мені: знову просираєш шанс купити там щось. П’здєц
Кривая спроса• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Ну так і допоможіть, якщо душа бажає. Але і про себе подбайте.