Суть переписки з моїм знайомим: я написала, що зараз маю шанс відкласти гроші
Він мені пише - не просри свій шанс, назбирай на квартиру, а то не маєш де жити
Я поражаюсь таким людям. У мене є сума на квартиру. Але я поки нічого не готова купувати, тим більше в Україні.
Я йому так і відповіла. І додала що його фінансові поради мені не потрібні. Людини яка жила від зарплати до зарплати і ледве щось відклала у своєму житті.
Він мене заблокував. Я в шоці
Робот Вертер• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Я не його жінка щоб рахувати його гроші. Хай робить з ними що хоче.
Вы мазохистка
Путающаяся• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
У мене нема шансів вийти з блоку?
Ну, напишите с другого аккаунта ( телефона)- ,,Звиняй друг ! Ми погорячкували.. Давай начнемо все заново
. Ето бєси! ,, он близнецы по гороскопу)?
Путающаяся• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Даааааа, близнеці
Блин, просите прощения, должен простить. Напишите,что типа, сразу не нужно отвечать, вам не срочно)))
Путающаяся• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Я козеріг
Ну понятно, вы девушка резкая, говорите что думаете, он ,,нежная ,,натура.
Путающаяся• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Перший раз за все життя мене блокує. Може почекати.... з пів року
Не, пишите сразу..
Путающаяся• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Мені страшно. Буде ругаться?
Не, не будет..ну может пару нотаций. Козерожке и страшно)), не смешите.
Путающаяся• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Та я піздюлєй випишу, а потім хожу в очі всім заглядаю
Ну, не на всех такое подход действует)), некоторые не выдерживают, а некоторым по барабану
БальзаковскийВозраст• 04 июня 2024
А ви йому так і написали, що він і житті майже нічого не досяг чи тільки тут ви така розумна?
БальзаковскийВозраст• 04 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
правильне. Треба слухати поради і використовувати за бажанням. А не трігеритись на них.
У вас якась психологічна вавка?
Порада реально не в тему
БальзаковскийВозраст• 04 июня 2024
Ответ дляlilu1990
Так і написала
Твої фінансові поради мені не потрібні. Людини яка жила від зарплати до зарплати і ледве щось відклала у своєму житті.
В цілому може й правильно відповіли, він перший почав. Але тут вас засудили, прямолінійних не дуже люблять