Я на хвилинку• 04 июня 2024

Підскажіть, будь ласка, по сукнях для бальних танців

Підскажіть, будь ласка, по сукнях для бальних танців. Другий раз виступ(перший просто школа), так як почали пізно займатися в 12 років.
Буде категорія Юніори 1+2 школа соло.
Які вимоги по цій категорії хоча б до суконь?, бо голова вже обертом(
Борець за гаманець• 04 июня 2024
по-перше, від чого саме конкретно у вас голова обертом

Полтавська галушка• 04 июня 2024
Всю информацию уточняйте у тренера. Мы согласовывали и платья и обувь, и даже прическу с макияжем.
А я с Рио-де-Житомира!• 04 июня 2024
В Юніори 1 - латина - без стразів і блискучої тканини, стандарт теж без стразів і блискучої тканини.Хоча школа у Вас 3 танці в одній програмі - 1 бейсик
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Щось складно вийшло, коли спитали за бейсик то відповіла, що сукні має бути дві-датина і стандарт. Але виступали тільки пару хвилин і більшість в бейсиках(…в категорії школа
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дуже дякую, хоче тренер написала що дві сукні, але ж немає часу коли переодягатися
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Від того, що не розбираюсь у сукнях та спідницях для турнірів) Дівчинка 5 років на футбол відходила-от у бутсах я експерт)
А я с Рио-де-Житомира!• 04 июня 2024
За звичай там 2 спідниці - на стандарт довга , на латину коротка, тоді встигнете
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Дякую!
Полтавська галушка• 04 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Моя ходила параллельно на футбол и бальные танцы, вот это был треш) Особенно когда после тренировки по футболу сразу тренировка бальных выпадала, бутсы скинула, туфельки надела и принцесса

Борець за гаманець• 04 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
ну як в Школі загальний залік, то звичайно бейсик, бо немає окремо стандарту та латини. а як піде в Н клас, то там вже окремо, і для стандарта потрібна довга спідниця. в такому віці діти вже швидко вчаться, то шестирічні в школах та дебютах рік танцюють
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
От і у нас цей рік такий самий)) з трені на третю, але просить кинути футбол, то ніби як останні тренування вже доходжує)
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Ну нас вже рік з початкової групи не переводять, а вже 12 років, то ще напевно вчитись і вчитись)
Полтавська галушка• 04 июня 2024
Мы шили отдельно платья латина и стандарт, бейсик покупали готовое на сайте. Но тренер советовал покупать 2 в 1 латина-стандарт, вам выше писали. Там верх остается, а меняется только юбка и так дешевле.
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Купили бу на пробу з двома спідницями таке, але говорить що незручна та що коротка і має бути інша (
Борець за гаманець• 04 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
ну це в вас ювенальский бейсик для обох програм
в принципі в Школі можна танцювать
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
в принципі в Школі можна танцювать
Дякую за відповідь, так як останннє змагання сезону то вже допитаю тренера і за літо щось придумаємо
Борець за гаманець• 04 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
а у якому взутті дівчина танцює? ще на блоку?
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
в принципі в Школі можна танцювать
А ще можна питання, яка різниця між юніорами і ювеналами?
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
Так

Борець за гаманець• 04 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
ювенали до 12 років
щодо одягу, то юніорам вже багато чого дозволено, чого не можна ювеналам
Борець за гаманець• 04 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Так
ну то під блок тільки бейсик
а з нового сезону вже напевно перейде до класу, тоді і взуття окремо на кожну програму, і сукні.
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
ну то під блок тільки бейсик
Ще раз дякую за розгорнуту інформацію)
Борець за гаманець• 04 июня 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
Ще раз дякую за розгорнуту інформацію)
ваша дівчина молодець
зазвичай в такому віці діти соромляться починати займатись
то ж успіхів їй на паркеті))
автор Я на хвилинку • 04 июня 2024
Ответ дляБорець за гаманець
ваша дівчина молодець
то ж успіхів їй на паркеті))
Та я й сама в шоці і якось не серйозно сприймала її починання, а як дійшло діло, то виявилось що я повний нуль щоб допомогти зі змаганнями(
Дякуємо)