Верочка 100%• 08 июля в 11:36
Здесь есть кто-то из районо или государственного ДНЗ?
Есть ли официальный запрет перевозить детей во время экскурсий на общественном транспорте?
Відірву та викину• 08 июля в 11:51
Аж цікаво.
Ми дітей возили автобусом свого часу.
Погоджували лише з директором школи.
У травні (інша школа) водили пішки до кінотеатру, йти хвилин 30 було.
Про екскурсії для дошкільнят не чула. Коли мої діти до садочка ходили, їх за межі садочку не виводили.
Ми дітей возили автобусом свого часу.
Погоджували лише з директором школи.
Верочка 100%
• 08 июля в 12:08
Ответ дляВідірву та викину
Аж цікаво.
Ми дітей возили автобусом свого часу.
Погоджували лише з директором школи.
Ми дітей возили автобусом свого часу.
Погоджували лише з директором школи.
У нашому районі садочки мають право виводити дітей за межі території на екскурсії. Але директорка наполягає, щоб це були тільки піші екскурсії. Мені цікаво, чи є пряма заборона. Бо є кілька цікавих місць з укриттям, куди можна під´їхати за 5 хв на трамваї, але вона поки що проти.
Верочка 100%
• 08 июля в 12:08
Ответ дляSvitlo_
Ні. Немає такої заборони
ви працюєте в цій системі?
Ответ дляВерочка 100%
Ви вихователь чи активна мама?
Відірву та викину• 08 июля в 12:43
Ответ дляВерочка 100%
Розумію директорку.
Ви можете собі уявити, як 18 малюків садить у трамвай двоє дорослих, і щоб ніхто не загубився і під авто не потрапив? У вас всі діти слухняні у групі?
Коли ми автобусом возили наших дітей, це був другий клас. Їх було 22. Крім вчителя, поїхали 4 мами, щоб був приблизно один дорослий на 5 дітей. Йти від школи до зупинки метрів 100, потім ще метрів 200, ми возили їх у океанаріум.
Балувалися, намагалися один одного перегнати, як триденні курчата. Пару хлопців верещали. Це вже їм було по 7-8 років.
Ответ дляВідірву та викину
Розумію директорку.
А саме головне для чого дітям та екскурсія?
Відірву та викину• 08 июля в 13:10
Ответ дляSvitlo_
У садочку? Я теж не розумію.
У них режим, заняття, прогулянки, сон.
Куди там тулити екскурсії?
І що цікаво для 4-5-річок, крім батутів, куди можна піти великим колективом?
У них режим, заняття, прогулянки, сон.
Куди там тулити екскурсії?
Ответ дляВідірву та викину
У садочку? Я теж не розумію.
У них режим, заняття, прогулянки, сон.
Куди там тулити екскурсії?
У них режим, заняття, прогулянки, сон.
Куди там тулити екскурсії?
Думаю автор активна мамуся. Яка все для наших дітей, а по факту, щоб собі було про що подругам розказати
Верочка 100%
• 08 июля в 14:01
Ответ дляВідірву та викину
Розумію директорку.
Які 18 малюків? У нас в групі 5 дітей 6річного віку, на них троє супроводжуючих.
Верочка 100%
• 08 июля в 14:03
Ответ дляSvitlo_
Ну, чомусь існує така форма роботи з дітьми) Мабуть, не даремно, вона стоїть у звітах садочку для районо)).
Відірву та викину• 08 июля в 14:03
Ответ дляВерочка 100%
У державному садочку 5 дітей в групі?
Не смішіть мої капці.
Верочка 100%
• 08 июля в 14:04
Ответ дляSvitlo_
Я думаю, що ви забагато думаєте про чужі справи. Є потреба і запит від вихователя, якій потрібна допомога в організації екскурсійної програми. У мене є можливість їй допомогти. Дітям подобається, батькам теж.
Верочка 100%
• 08 июля в 14:05
Ответ дляВідірву та викину
У державному садочку 5 дітей в групі?
Не смішіть мої капці.
Так. У нашій групі 10 дітей, не всі зараз ходять.
Ответ дляВерочка 100%
Якщо це запит від вихователя - то вона і має це організувати.
Чи якщо директор проти ви їй законом будете перед носом махати?
Верочка 100%
• 08 июля в 14:49
Ответ дляSvitlo_
Що заважає батькам цих 5 дітей поїхати на екскурсію після садка?
Де 3 супроводжуючих взялось?
а що заважає вам бути більш терплячою до інновацій та іншого погляду на життя?
Верочка 100%
• 08 июля в 14:50
Ответ дляSvitlo_
Де 3 супроводжуючих взялось?
В сенсі?)) Це розпорядження директора, що групу під час екскурсій супроводжують троє дорослих.
Верочка 100%
• 08 июля в 15:00
Ответ дляSvitlo_
ви або хрестик зніміть, або труси вдягніть. дивно, що людина з таким ніком проявляє так багато пасивної агресії по відношенню до незнайомих людей
Верочка 100%
• 08 июля в 21:30
Ответ дляSvitlo_
А вам що заважає бути терплячою до погляду завідуючої?
с чего вы вообще решили, что я нетерпима к ее взглядам? мне интересно, есть ли официальный письменный прямой запрет от МОН на проезд детей в общественном транспорте или это инициатива нашего районо
Ответ дляВерочка 100%
Офіційно немає. Можливо є якесь розпорядження вашої місцевої міської адміністрації на період війни.