Дідова баба• 05 июня 2024
хто хотів дитину в 25 років, а зараз вам 35-37
і ще досі немає дітей,ні чоловіка, що у вас всередині діється? Відпустили негативну эмоцію? Чим ви займаєтеся? Стали злі і нещасні що життя наче побило і не дає щастя сімейного?
Дідова баба
• 05 июня 2024
Ответ дляАпрель Ивановна
Я к 36 только созрела до ребенка. И то не полностью)
чоловіка знайшли?
Дідова баба
• 05 июня 2024
Ответ дляМой_ужин
а ви як? як життя? стали злі і нещасні?
я щаслива, але чоловік чогось не знаходиться
Мой_ужин• 05 июня 2024
Ответ дляДідова баба
так якщо ви щаслива, то в чому тоді питання?)
КонхфЭдкаТузик• 05 июня 2024
Ответ дляДідова баба
толковий чоловік у мене з´явився тільки в 41. все ще попереду) бажаю отримати те, про що ви мрієте!
Дідова баба
• 05 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
і в 41 рік ви народили?
Дідова баба
• 05 июня 2024
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
дякую!
КонхфЭдкаТузик• 05 июня 2024
Ответ дляДідова баба
і в 41 рік ви народили?
завагітніла. в 42 народила
ДелайКак_Я• 05 июня 2024
Сестрі 42, 15 років пробула коханкою у чоловіка, дітей не народжували, діти у нього були в шлюбі. Зараз вже у нього нова коханка (але благо її він забезпечив, має 3 квартири в Києві, 2 здає, в 1 живе). Зараз сестра відвідує курси батьківства, планує всиновлювати.