МинерАлочка• 05 июня 2024

Харчова непереносимість, які симптоми були у вас?

Цікавить досвід людей з харчовою непереносимістю, особливо в кого непереносимість гістаміну, чутливість до сульфітів .
Також потрібна інформація де в Києві пройти необхідні тести для постановки діагнозу , щоб інформативно, і не надто дорого.
Буду вдячна за ваші поради !
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Цікаво, якщо болить поперек, чи це може бути наслідком запущеної непереносимості, чи обов´язково щось окреме?

Щастя-здоровля• 05 июня 2024
Аналіз Фокс, там на всі ваші непереносимості
Морковна• 05 июня 2024
Вперше чую про такі харчові непереносимості. У мене тільки лактозна. Можу їсти, пити всю молочку, крім звичайного молока. Інакше цілий день на унітазі. Безлактозне молоко можу випити і літр за день і все ок) Після 20 років проявилось.
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляЩастя-здоровля
Дякую, буду шукати.
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляМорковна
Теж до вчора не чула
Поїла пельмені заправлені краплею оцту і так мені погано стало, з відчаю так і гуглила ’алергія на оцет’ , таким чином натрапила на інформацію про такі види непереносимості, а там всі мої симптоми, окрім болю в попереку.
Тепер от не знаю з чого починати
Коварная Зая• 05 июня 2024
Може то просто з підшлунковою проблеми
Підмітайло• 05 июня 2024
Почитайте еще непереносимостл салицилатов, вот где жесть, у меня похоже
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляКоварная Зая
Може то просто з підшлунковою проблеми
І вона дає алергічну реакцію та ще безліч симптомів реагуючи на конкретну їжу?
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
Почитала, дуже схожі симптоми.
Шкода що так(
Але ж зараз існує лікування непереносимості, головне знати що воно турбує, аби знати як тому зарадити, бо я вже не один рік сама собі призначаю ие що хоч трохи покращить стан, лікарі не знають що мене турбує (

Морковна• 05 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
Теж до вчора не чула
Тепер от не знаю з чого починати
Может пельмени не ’первой свежести’? Омепразол и подобное принимали? Проверено на себе и родителям - разные -празолы уменьшают ведь выработку желудочного сока и шансы травануться чем-то не сильно свежим резко увеличиваются. В норме желудочный сок чаще всего нейтрализует заразу
Підмітайло• 05 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
Почитала, дуже схожі симптоми.
Шкода що так(
У вас отек горла бьіл и живот болел? Салицилатьі єто ранние овощи фруктьі. Аспирин
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляМорковна
Та то для прикладу, на соління, консервацію, на оселедці теж гостра реакція, від іншої їжі просто тупий біль, завжди, 24/7
Нічим зняти не можу, частково спазмолітками, але тільки частково, так щоб зовсім не боліло не буває
Підмітайло• 05 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
А у гастроентеролога вьі бьіли? Что то мне, кажется, что все непереносимости связаньі с проблемами жкт
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
В мене все почалося з язика, тільки я тоді не зрозуміла, чи відібрало, чи набряк, але сліди від зубів були дуже чіткі, всім лікарям тоді говорила
+ кропивянка , червоне тіло, дуже свербить, де чухаю, залишається слід, як горби , потім безслідно проходить
Коли приймаю антигістамінне, то просто червоні сліди, без пухирів і не свербить
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
Була, зонд ковтала, от навіть днями ак здала, все норм
Узд час від часу роблю, не ідеально, але а межах норми.
Не завжди від шкт, ще генетичне може бути
Підмітайло• 05 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
Да, похоже на реакцию на салицилатьі, спазмьі внизу живота бьіли? Салицилатьі много где есть кстати, фрукти овощи, особенно ранние
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
Сам живіт наче не болить так щоб явно, може при натисканні, а нудить часто, іноді від супу чи від каші
Мені здається болить щось всередині під позвоночником, що воно там болить я не знаю, трохи схоже на нирки
Пс страви з томатною пастою теж не вживаю, бо теж реакція від шкт і болі в поперек
Підмітайло• 05 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
Ну я вас понимаю, я сама не знаю куда с єтим, у меня ограничений много в питании. Єто как то меня держит
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
А Вас що турбує?

Підмітайло• 05 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
А Вас що турбує?
У меня реакция отек горла, носоглотки, руки ноги, спазмьі живота на продуктьі некоторьіе. Реакция острая
автор МинерАлочка • 05 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
В мене ще й набряки останнім часом дуже сильні ,пальці тяжко зігнути
Днями аж капіляри на ногах полопали, настільки сильний був набряк
А ненормальні втома і сонливість теж є?
Підмітайло• 06 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
А ненормальні втома і сонливість теж є?
Не, особенно усталости и сонливости нет, как обьічно. Но я рчень ограниченно питаюсь, может влияет
автор МинерАлочка • 06 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
В принципі може в нас різні види, тоді і реакція різна, + я тільки інтуїтивно обмежую себе, до недавнього не підозрювала що бувають такі непереносимості, їла все що не явно викликало симптоми
Ви здавали аналізи фокс, чи як визначили?
Підмітайло• 06 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
ничего не сдавала, я про него только в этой теме прочитала. ПО симптомам, потому что это явно не аллергия у меня, потому что на разные продукты, которые вообще не аллергены.
автор МинерАлочка • 06 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
Ясно
Це вважається псевдоалергією, успішно лікується, правда ліки дорогі і потрібно увесь час пити якщо не дотримуватися дієти
Але враховуючи що можна жити нормальним життям, то воно того варте.
Хочу пройти діагностику, якщо підтвердиться, то я мабуть буду щаслива нарешті)
Підмітайло• 06 июня 2024
Ответ дляМинерАлочка
Ясно
напишите как пройдете, мне интересно. Анализ 5400 стоит я глянула.
автор МинерАлочка • 06 июня 2024
Ответ дляПідмітайло
Наскільки я зрозуміла, то знаючи хоч приблизно на що алергія, можна звузити кількість алергенів, тоді ціна буде менша, тільки на конкретні алергени можна перевіритися
Думала тут напишуть більш детально, бо поки ще не шукала куди конкретно йти
Згодом запитаю у свого лікаря, може підкаже де можна зробити це бюджетніше в Києві