Морковна• 06 июня 2024

Вопрос по сути

Не нашлось подкатегории темы. Был раздел мир. Хотя косвенно суть вопроса касается более менее мира, но на самом деле войны. Пошел третий год. Уже все определились, или жизнь расставила свои коррективы. Служат, защищают, донатят, плетут, оказывают помощь. Кто как может и умеет. Какая роль в условиях войны у вас. Просто поговорить
Копуша• 06 июня 2024
Спостерігаю і допомагаю знайомим військовим фінансово і морально

автор Морковна • 06 июня 2024
Ответ дляКопуша
👍 Ви молодець, розумію що я роблю, але завжди відчуття що цього замало
Потринділиця• 06 июня 2024
Ну, мабуть, кожен може притягнути донати хоч разові, допомогу знайомим і економічний вплив за рахунок роботи, життя і податків.

А комусь аби вижити. Особливо переселенцям

Молодець чи не молодець - це просто субєктивна оцінка. Всі молодці. Кожен по-своєму
Цирк на дроті• 06 июня 2024
Плачу налоги с белой зарплаты