ПесиКот• 06 июня 2024
Де можна придбати сукню такого типу
крім онлайн магазину, щоб з приміркою ?
PORKA• 06 июня 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Это очень устаревшая модель, поэтому нигде не продается
На каждом базаре.
Ацетилсалициловая кислота• 06 июня 2024
В інтернетмагазині є обмін/повернення. Можете купити і вдома приміряти.
Фея_3уровень• 06 июня 2024
Десь на базарах. А чому не хочете в інтернет-магазині? Фасон зрозумілий, легко зрозуміти як сяде на свою фігуру
Мой завтрак• 06 июня 2024
Уксана блогер то ти?
Я думала то реклама мені якась вилізла, а то ж насправді чи ні?
Перша скрипка• 06 июня 2024
На троещенском рынке или рынке Юность там как раз куча магазинчиков для тётей
Виправлялочка• 06 июня 2024
Тут всі такі супер модні і в тренді.
Ану накидайте грних платтів на 52-56 розмір.
Щоб не ’пенсія’ і коштувало не як крило літака.
Леди Г• 06 июня 2024
Чому не онлайн? Ви ж можете через Розетку купити. У них в пунктах є можливість приміряти.