Зліпок ступні• 06 июня 2024

5річка штовхнула 3хрічку, перелом

Моя дитина штовхнула з стільця (сиділи поруч) іншу дитину у садочку. Спочатку просто вухо червоне було, про це повідомила ввечері вихователька мене. А вранці сказали що у дитини перелом ключиці. Я дзвонила мамі, вибачилась, пропонувала допомогу. Відмовилась. Дитина 1 місяць буде у фіксаторі, в потім ще 2 відновлюватися.

Як про це поговорити зі своєю дитиною? Як обрати покарання? Планую ще раз проговорити як моя дитина могла діяти інакше у тій ситуації.
ВільнаНазавжди• 06 июня 2024
Поговорите с воспиталкой, где она была, когда пятилетка начала конфликт с трехлеткой.

автор Зліпок ступні • 06 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Она говорит что там доли секонды…
Джинци на Флісі• 06 июня 2024
Покарати?
Ви надумали теж штовхнути зі стільця чи зламати ключицю?
Смурфик• 06 июня 2024
яке покарання? ви про що? поговоріть з дитиною по дитячому. а потім купіть разом якусь іграшку і провідайте ту дитинку.
Петриківна• 06 июня 2024
Як дитина 5 і 3 роки можуть бути в одній групі?
Твоя подружайка• 06 июня 2024
сложная ситуация..
позвонили - это уже хорошо
Смурфик• 06 июня 2024
Ответ дляПетриківна
ваша дитина влітку ніколи не ходила в зведену групу?

Из Кукуева я• 06 июня 2024
Як це діти різного віку в одній групі?
Слава Українi• 06 июня 2024
Поговорите словами. Спросите зачем ребенок толкнул другого, предложите подумать о том правильно ли поступил, объясните последствия, упомяните что второму ребенку было очень больно, что это опасно поступать так необдуманно, что могут быть последствия для здоровья, спросите что почувствовал бы обидчик в случае если бы кто-то толкнул его.
Гигиенишвили• 06 июня 2024
Ответ дляПетриківна
Мне тоже интересно
Яичница с беконом• 06 июня 2024
Ага.. вина воспитателя. И стулья в садике должны быть для детей безопасными на любой случай подобного опрокидывания.
Девальвация• 06 июня 2024
Винувата вихователька - не догледіла. Ви вчинили дуже добре, хоча й не мусили телефонувати. Дитину не карати - просто тепер щоденно говорити з дитиною про неприпустимість насилля. Це довга кропітка робота, але єдиний вихід.
Запароленое одеяло• 06 июня 2024
Наказания не надо, накажывать вообще не имеет смысла.
Просто поговорите, покажите может рентген с гугла, с поломанной косточкой, чтобы понял о чем речь.
Гигиенишвили• 06 июня 2024
Ответ дляСмурфик
Мой нет, даже в садик не ходил. Потому что война, садики закрыты .
Brichka_04• 06 июня 2024
Блин, Я представляю, что вы чувствуете.... Поговорить с ребенком, как есть. Что нельзя так толкаться, к чему это привело. Про проведать того ребенка, как выше писали, тоже хорошая идея. Но не думаю, что родители те согласятся (
Тирамісу на терасі• 06 июня 2024
Всем, кто пишет виноват воспитатель.
Я сидела на лавочке рядом с дочкой, она крутнулась и упала. Это секунды. Перелом ключицы.
Девальвация• 06 июня 2024
Ответ дляЯичница с беконом
Її і тільки її. Почитайте посадову.
Уходя дверю не хлопать• 06 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Конфлікт? У вас напевно давно діти маленькі були - от просто сиділи разом за столом, а потім 5річці прийшло в голову штовхнути, бо вона вирішила, що так буде весело.
Смурфик• 06 июня 2024
Ответ дляДевальвация
Її і тільки її. Почитайте посадову.
боже, ті посадові писані на папері, про шо ви. якшо я витираю соплі одній дитині, то як я можу в цей час схватити іншу на іншому кінці лавки, шоб вона не впала.

автор Зліпок ступні • 06 июня 2024
Ответ дляДжинци на Флісі
Покарати?
Ні. Наприклад не давати планшет, щоб запамʼятала.
Не против• 06 июня 2024
Пару років назад мою 4 річну доньку вкусив хлопчик в садочку . Через кофтинку та майку прокусив до крові . Хлопчик часто таке в групі робив ,батьки знали . Я була в шоці і зателефонувала батькові цієї дитини . Ні вибачень від батьків і хлопчика не було ,мало того ,цей недобатя сказав щоб моя дитина звикала до соціуму.
Якщо що ,мені не вибачення потрібні були ,а щоб мою дитину , не ображав ненормальний хлопчик .
Автор ,Ви молодець що зателефонували ,так роблять адекватні батьки .
автор Зліпок ступні • 06 июня 2024
Ответ дляСмурфик
Думаю тій дитині зараз не до гостей.
Уходя дверю не хлопать• 06 июня 2024
Автор, Вам тут уже порадили як діяти - просто говоріть з дитиною, кілька разів повторюйте, що так не можна було і спробуйте змоделювати ситуацію - а якби Маша штовнула тебе, ти впав(ла) - що би ти відчувала? ти би плакала? тобі би це сподобалось? щоб дитина відчула як це було боляче неприємно і тд
А далі правда купіть великий гарний подарунок і йдіть з дитиною перевідати постраждалу - не треба там сидіти, гратись і тд, просто можна передати подарунок, щоб хоч якось покращити стан дитині
автор Зліпок ступні • 06 июня 2024
Ответ дляПетриківна
Дитячий табір, діти зведені, готувалися до денного сну.
Яичница с беконом• 06 июня 2024
Ответ дляДевальвация
Її і тільки її. Почитайте посадову.
Да воспитателя ж конечно.
Мебель должна тоже быть хорошо подобранной.
У дочки в классе старущие металлические стулья (ещё от союза, представляете) те стулья гремят, скрепят, а дети ещё и на них умудряются качаться сидя на них. Часто были жалобы в группу от учителя, что дети на стульях качаются но вот никто и не поменял им те 35-ти летние стулья.
Смурфик• 06 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Думаю тій дитині зараз не до гостей.
та не вечірку ж влаштовувати, не сприймайте буквально все. зателефонуйте мамі, запитайте, чи можна передати тій дитині щось, що підніме їй настрій. щоб не так сумно було хворіти.
Джинци на Флісі• 06 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Я ви спитали у своєї дитини, хто був агресом при конфлікті?
Може то 3ка штовхала і не виштовхнула вашу дитину, але ваша при цьому дала доброї здачі у відповідь?
автор Зліпок ступні • 06 июня 2024
Ответ дляНе против
Так, мама та теж сказала що їй достатньо буде щоб моя не штовхалась. Планують повернутися через місяць.
Смурфик• 06 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
це в корні невірний підхід. ваша дитина має зрозуміти, що не можна робити комусь боляче, або щоб хтось через тебе плакав, що ми всі люди і один одного маємо поважати. ну якось так. дитина має зрозуміти це, а не те, що в неї просто щось відберуть.
Захекалася читать• 06 июня 2024
Ответ дляЗліпок ступні
Запам´ятала що саме? Тут лише вина вихователів