Оце фіфа• 06 июня 2024

Що краще допоможе від натирання ніг в спеку..

..бандалетки чи шортики під сукню чи може є ще якісь варіанти? Маю проблему, між ногами натирається шкіра в спеку. Не ношу сукні через цю проблему.
Може є якісь поради. Бачу що у продажу є шортики від натирання та бандалетки. Хто чим користувався і що вам краще носити в спеку при такій проблемі. Шортики наче й непогана ідея, але чи не буде спекотно в них і чи не підскакуватимуть та скручуватимуться. А бандалетки дивлюся вони якісь не досить широкі, а такі як приблизно в панчохах по ширині і на силіконі чи не паритимуть. От така проблемка. Хочу сукню літню носити, а не можу через цю проблему. Навіть колись колготки капронові одягала влітку під сукню і всерівно натирала там. Можливо бренд шортиків чи бандалеток порадите що купити.
Результат:
вже голосів: 19
12 (63.16%) Шортики
5 (26.32%) Не ношу сукні в спеку і взагал
2 (10.53%) Бандалетки
Кумася• 06 июня 2024
Рексона в стике отличная штука
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляКумася
Рексона в стике отличная штука
Пробувала, не допомагає
Регионщица• 06 июня 2024
бандалетки можуть скручуватися, тому шортки
Спробуйте ще сухим дезіком мазати
Гигиенишвили• 06 июня 2024
В мене труси-шортики. Не спекотно. Бандалетки, хоч і з силіконом, але скочуються на повних ногах, бо їх треба мало не до паха натягнути, щоб не терло.
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляРегионщица
Спробуйте ще сухим дезіком мазати
От і я про бандалетки чула, що не дуже допомагають.
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляГигиенишвили
Теж схиляюся до вибору шортиків
Дама с заначкой• 06 июня 2024
шортики, но в них жарко. Бандалетки есть двух видов у меня, гипюровые это жесть, и гладкие - силиконовая полоска, в жару не приятно их носить. У меня не скатывались бандалетки. Дезодорант не помогает вообще
Аль де Барановна• 06 июня 2024
Как ноги могут натирать?
Ноги иксом?
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляДама с заначкой
За дезодорант я знаю, теж мазала і без толку, і тальк туди ж, допомагає, але не надовго
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Как ноги могут натирать?
Ноги иксом?
Ляшки повненькі
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Как ноги могут натирать?
Ноги иксом?
В тих у кого іксом дірка між ногами
😹😹 я їм заздрю 😹😹
Аль де Барановна• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Ляшки повненькі
А присыпкой можно попробовать?
Есть жидкая
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
А присыпкой можно попробовать?
Есть жидкая
Пробувала, ефект хвилин на 20
Аль де Барановна• 06 июня 2024
Мне кажется, что от шорт ещё больше вспотеют ноги и натрут
Аль де Барановна• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Пробувала, ефект хвилин на 20
Тогда белье шортиками
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Тогда белье шортиками
Оце ж придивляюся щоб купити
Аль де Барановна• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Оце ж придивляюся щоб купити
Может бывает из хлопка
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Якщо між ніжками буде прослойка якісного матеріалу, то не натруть. В лосинах, брюках, бриджах, шортах не натирає ж. А хочеться сукню одягти, бо весь час в штанах
Аль де Барановна• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
https://lanasecret.com/ua/pantalony-iz-trikotazhno...
ТочноБудет• 06 июня 2024
Не пробувала, але бачила на Аліекспрес шортики. В них верх як звичайні трусики, а низ така тонка тканинка як колготки.

https://www.aliexpress.com/item/1005005347819722.h...
НетЕщеНаверное• 06 июня 2024
Ответ дляКумася
Рексона в стике отличная штука
Подтверждаю. Наносить нужно нормальным слоем, не экономя.
НетЕщеНаверное• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Пробувала, не допомагає
Значит слишком тонким слоем наносили
Мастер Класс• 06 июня 2024
Мама моя носила раньше, давно это было..ретузы тонкие хлопковые или вискозные..ходила только в платьях, брюк и не было у нее никогда.
Я ношу бандалетки. Но редко, чаще шорты, брюки и пользуюсь активно летом присыпкой детской.
Ангел-предохранитель• 06 июня 2024
Есть кружевные типа шортиков на трусы одеваются,на попе,матне вырез,парить не будут.только кружево берите,без утяжки.это единственное,что меня спасло
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляТочноБудет

Дякую. І ціна така смішна. Якщо й прийде щось не таке то й не шкода))
Печальки.нет• 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Как ноги могут натирать?
Ноги иксом?
Строение бедер такое, что при ходьбе они трутся друг о друга
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Значит слишком тонким слоем наносили
Візьму до уваги і спробую знову цей лайфхак. Якщо не допоможе тоді шортики куплю.
Ангел-предохранитель• 06 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Значит слишком тонким слоем наносили
Оно не помогает,никаким слоем.еще хуже.туда же присыпка
Ніколи не збрешу• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Оце ж придивляюся щоб купити
Бачила у сестри, класні, але вона купувала в Румунії, тоненькі, зовсім не жаркі і навіть красиві. Те, що бачила у нас - щось страшне , не дихаюче
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляМастер Класс
Я і присипкою і аптиперспірантами там мажу, але ось дівчатка написали, що треба товстим шаром наносити