Оце фіфа• 06 июня 2024

Що краще допоможе від натирання ніг в спеку..

..бандалетки чи шортики під сукню чи може є ще якісь варіанти? Маю проблему, між ногами натирається шкіра в спеку. Не ношу сукні через цю проблему.
Може є якісь поради. Бачу що у продажу є шортики від натирання та бандалетки. Хто чим користувався і що вам краще носити в спеку при такій проблемі. Шортики наче й непогана ідея, але чи не буде спекотно в них і чи не підскакуватимуть та скручуватимуться. А бандалетки дивлюся вони якісь не досить широкі, а такі як приблизно в панчохах по ширині і на силіконі чи не паритимуть. От така проблемка. Хочу сукню літню носити, а не можу через цю проблему. Навіть колись колготки капронові одягала влітку під сукню і всерівно натирала там. Можливо бренд шортиків чи бандалеток порадите що купити.
Результат:
вже голосів: 19
12 (63.16%) Шортики
5 (26.32%) Не ношу сукні в спеку і взагал
2 (10.53%) Бандалетки
НетЕщеНаверное• 06 июня 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
Оно не помогает,никаким слоем.еще хуже.туда же присыпка
Стольким людям помогает, а вам нет. Значит неправильно наносите. С присыпкой это несравнимо.
НетЕщеНаверное• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Візьму до уваги і спробую знову цей лайфхак. Якщо не допоможе тоді шортики куплю.
Наносите таким слоем, чтобы, если провести рукой, чувствовать, что рука скользит.
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Присипкою поки намажеш то весь в тій присипці і одяг теж
Мастер Класс• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Я і присипкою і аптиперспірантами там мажу, але ось дівчатка написали, що треба товстим шаром наносити
Просто присыпка не помогает, это правда.
Я пользуюсь присыпкой летом в разных частях тела😊. Ногам- только бандольетки мое спасение.
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Це треба сухим антиперспірантом той що в стіку, я правильно вас зрозуміла? Чи можна й рідким роликовим?
Птица Говоруша• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Пробувала, не допомагає
От мені якраз допомагала Рексона Сухість пудри. А її зараз не бачу ніде. Теж така проблема. Іншими користуюся. Не той ефект. Ще одна дівчина рекомендує з тиграми олд спайс ніби. Задоволена.
Я тут с краю постою• 06 июня 2024
Для меня только брюки выход..
Мамаша в бигудях• 06 июня 2024
Ответ дляКумася
Рексона в стике отличная штука
Мені навіть спрей допомагає, вдячна порадниці, тут вичитала, а то страждала все життя.
Регионщица• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Теж схиляюся до вибору шортиків
Ви так питаєте наче корову купуєте.
Спробуйте і те, і те і будете мати свій досвід
Таракашечка• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Пробувала, ефект хвилин на 20
Я использую крахмал
Таракашечка• 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Может бывает из хлопка
Бывают
Кумася• 06 июня 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Аналогічно. Спрей не пробувала, але сухий в стінках то моє спасіння.
Барабасиха• 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Мне кажется, что от шорт ещё больше вспотеют ноги и натрут
Тонкие хлопковые шортики не парят, не скручиваются.
Барабасиха• 06 июня 2024
Ответ дляНетЕщеНаверное
Подтверждаю. Наносить нужно нормальным слоем, не экономя.
И добавлять при необходимости в течение дня.
Гигиенишвили• 06 июня 2024
Ответ дляАль де Барановна
Вам здається)
Гигиенишвили• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Оце ж придивляюся щоб купити
Я на розетці купила. Тоненькі, м´якенькі, без якихось утяжок
Гигиенишвили• 06 июня 2024
Такі
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляГигиенишвили
Такі
Дякую. І я на ці дивилася. То вони вам сподобалися?
автор Оце фіфа • 06 июня 2024
Ответ дляРегионщица
Ви так питаєте наче корову купуєте.
Та не хочеться зайвих витрат якби
Гигиенишвили• 06 июня 2024
Ответ дляОце фіфа
Так. Вище посилання дали - теж наче непогані і дешевше