Барабан для дорослих• 06 июня 2024
Моя помилка..невістка перестала довіряти мені дитину, а я сама винна?
Невістці 24. 2 місяці тому народила донечку. Ми живемо поруч, часто мене запрошували в гості, стосунки дружні і хороші. Але сталась ситуація. Невістка має пелинальний столик у кімнаті, міняла памперс. Хотіла відійти зробити ковток соку, попросила мене підійти щоб дитинка не впала. Я підійшла з радістю, але відповіла « вона поки малесенька і ще не повзає, то не бійся відходити, вона не впаде зі столика». Після цього мені перестали довіряти і вважають що я можу так лишити дитину і вона впаде. Раніше довіряли повністю.
Червона калина• 06 июня 2024
А невестка шо, прям от жажды умирала, что ребенка на столике срочняком оставить надо и пойти пить сок?
Барабан для дорослих
• 06 июня 2024
Ответ дляБез образів
У вас хоч нема реальних дітей?
Якщо є невістка то очевидно що маю вже дорослого сина - 26 років.
Без образів• 06 июня 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Ну в тролів всяке буває
Локшина на вухах• 06 июня 2024
раніше пеленали, туго, цвяшком лежала по середині двухспального ліжка , 3 місяці мені було. мама пішла на кухню. потім чує звук і плач. прийшла-а я на підлозі волаю
Барабан для дорослих
• 06 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Впізнається стиль написання свекрухи з хрестинами))
Не було хрестин ще. Планують в цьому році.
Пусин Кукин• 06 июня 2024
Чушь. Она 3 часа пеленала дитя, что от жажды умирала?
Логичнее было попросить принести стакан сока, чем отойти.
Помилуйте мадам• 06 июня 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
неправда! ви не могли впасти! ви не повзали!
мамо брехать не буде!
у мамо опит!
мамо брехать не буде!
у мамо опит!
Локшина на вухах• 06 июня 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
мамо брехать не буде!
у мамо опит!
мамо брехать не буде!
у мамо опит!
я скотилась, а не сповзла
Помилуйте мадам• 06 июня 2024
Ответ дляЛокшина на вухах
я скотилась, а не сповзла
та жартую я))
звичайно ви могла впасти скотившись, що і трапилося
але по логіці свекруні - впаде як поповзе
Мій не такий• 06 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Та ні...
НуКаНаКа• 06 июня 2024
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дада
РокерША• 06 июня 2024
Щось якась маячня. Береться дитина на руки і ніяк не завадить пити сік. Цей тролінг писаний для тих, хто не мав дітей?
ДлинноНожка• 06 июня 2024
Моя свекровь так же поделилась, что пока ребёнок маленький - это вообще свобода. Она укладывала младенца спать и шла гулять с подружками или по магазинам. И ничего, ребёнок рос спокойным...
После такого откровения тоже с ней ребёнка никогда не оставляла)