Просто болталка• Изменено 06 июня 2024

Скільки часу в день дивляться мультики ваші діти?

Цікавить вік 2-3 роки. Бо я зовсім рідко дозволяю на пів годинки, десь1-2 рази в неділю. Часто не встигаю зробити свої справи, бо проводжу майже весь час з дитиною.
Рассказница• 06 июня 2024
Обычно минут 15 утром, пока я в туалете и минут 15 вечером, пока я готовлю ужин или убираюсь.
2,9.

Весотехник• 06 июня 2024
Ви молодець, автор!
Сарафанное радио• 06 июня 2024
2,11 аналогічно першому компоту зранку поки я приводжу себе в порядок, і і весері) ви мати героїня)
Язикувата Хвеська• 06 июня 2024
Дуже рідко, але я не граюся з дітьми , воно самі себе розважають
автор Просто болталка • 06 июня 2024
Ответ дляВесотехник
Ви молодець, автор!
Так, але в мене мало часу на щось ще, а хочеться і виспатися і все встигнути, бувають дні, коли дитина не хоче гратися сама
Весотехник• 06 июня 2024
Може, якісь навчаючі мультики вмикайте. Де кольори, форми, тварини і їхні діти. Де звукослідування
Гербарія сушу• 06 июня 2024
Ми дивимось з 8 місяців по годині в день, бувало і 3 години, але я сама була з малою, ні на кого лишити, тому так. Зараз їй 2,5 гуляє більше, тому або взагалі не вмикаю бо на вулиці або годинку дивиться

Веселуха Муха• 06 июня 2024
По 30 минут во время еды.
Anastejwa• 06 июня 2024
по 10-15 хв кожного дня як збираємся на вулицю і треба заплести.
дуже рідко (1-2 рази на тиждень) може попросити мене якийсь конкретний мультик, то можу включити теж хвилин 10 максимум, може і менше.

Раніше ще під їжу дивилась, але відійшли від цього, чому дуже рада.

Доньці 2,10.