Козяка-маляка• 08 июня 2024

Ну що панянки де відпочиваєте цього літа?

Тільки для україночок.

Хто закордоном є пункт)
Результат:
вже голосів: 205
72 (35.12%) Вдома
50 (24.39%) Їду закордон
35 (17.07%) Не в Україні
23 (11.22%) По Україні
11 (5.37%) Дача
8 (3.9%) Розказую
6 (2.93%) Село
Так точно!• 08 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Дорога й житло на 2 тижні - 65 тис.грн
А сколько планируете ,хоть приблизительно на питание потратить ??
Тётя Хрюша• 08 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
За такі гроші можна було в Італії жити 2 тижні теж
Можна багато де жити ) Причому тут Італія? Ми обрали собі комфортний відпочинок, в Італії теж були не раз
мадамГрицацуева• 08 июня 2024
в Италию едем
Снегопадка• 08 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
За эти деньги можно жить где угодно. Но если этой женщине в Хорватию захотелось ,при чем здесь ваша Италия?)
Тётя Хрюша• 08 июня 2024
Ответ дляСнегопадка
Це експерти ) Вони знають, де кому треба бути ))
Я такая наивная• 08 июня 2024
Прошлое лето Египет, позапрошлое Черногория, это Турция.
Пи Пи Пилюля• 08 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Бо Болгарія дуже відрізняється від Італії :)
Тётя Хрюша• 08 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
А Болгарія причому? 😂
Чекаю завтра• 08 июня 2024
Ответ дляСнегопадка
У меня просто я и все подруги работают и максимум это 10 дней отпуск. Никто месяцами не сидит на курортах.
Мне тоже не удобно работать дистанционно. Ради детей поехала. Тяжелый год был. Болели вирусняками. Решила имеет смысл их немного отвлечь от украинских будней без света и других условий. Но в глубине души хочу домой. Дети купаются, хоть и начало сезона, море ок, вода в басике тоже теплая. А мне купаться не хочется. Держу аксезу короче говоря🤦🏽‍♀️
Царевна в уггах• 08 июня 2024
Ответ дляyer
в яремче
Мабуть, там є більш колоритне щось, щоб пофотать, ніж ковбаса на виделці)
Снегопадка• 08 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
В Италии жарень неимоверная, в Хорватии приятнее климат намного летом,тем более уже выбран тур.
Про Римини вообще промолчу...
Снегопадка• 08 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
А какой регион и отель, скажите пожалуйста
Lizavel• 08 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
А Болгарія причому? 😂
Ааааа
АяВсёЗнаю• 08 июня 2024
Лето на даче, а море у меня зимой на 3 месяца всегда ( работаю удаленно)
Lizavel• 08 июня 2024
Ответ дляЧекаю завтра
Нееее это вы зря,купайтесь и наслаждайтесь, вы шо, потом будете длинными зимними вечерами вспоминать отпуск.
Правильно сделали, все мамы с детьми из Украины должны все отдохнуть( по возможностям)
Я такая наивная• 08 июня 2024
Ответ дляСнегопадка
В какой стране?
Снегопадка• 08 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
В какой стране?
Турция интересует.
Накладні мюслі• 08 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
Якщо я вже 2 роки за кордоном, як відповідати?Їду за кордон?
То ви можете обрати варіант - по Україні ☺️
Я такая наивная• 08 июня 2024
Ответ дляСнегопадка
Турция интересует.
Кемер.
Снегопадка• 08 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Кемер.
Кемер, обожаю, спасибо
Борщик• 08 июня 2024
Ответ дляyer
в яремче
Тю, а так і не скажеш. Наче в Жмеринці.
Борщик• 08 июня 2024
Ответ длямадамГрицацуева
випийте кави, будь ласка, можливо допоможе прокинутись
Ой ні, кава тут не допоможе.
Всіх підсаджую• 08 июня 2024
Ответ дляПи Пи Пилюля
Чим відрізняється :
Їду за кордон і не в Україні?
Їду за кордон. Це з України поїхати відпочивати в Грецію, Італію, Туреччину...
Не в Україні-це біженці, які вже за кордоном
Альфасамка• 08 июня 2024
на озері
КондуктЕр тролейбуса• 08 июня 2024
Хорватія
ЗдесяЯ• 08 июня 2024
Турция летом, осенью Египет
ТрамвайGirl• 08 июня 2024
Ответ дляyer
в яремче
Вы первый раз едите такую колбасу😂
Я такая наивная• 08 июня 2024
Ответ дляyer
в яремче
Таке месиво в тарелке
Gleva• 08 июня 2024
Запланувала Іспанію і трохи Барселони, сподіваюся в 70 тис на двох вкластися на 10 днів
Inci• 08 июня 2024
Ми у Туреччині вже 1,5 роки, літо досидимо імв Україну. Жили в Аланії - там пекло за 40 градусів, перебралися на Чорноморське узбережжя - клас! Місцеві анталійці теж ’тікають’ влітку на північ, правда здаючи своє житло туристам втридорога)))