Козяка-маляка• 08 июня 2024

Ну що панянки де відпочиваєте цього літа?

Тільки для україночок.

Хто закордоном є пункт)
Результат:
вже голосів: 205
72 (35.12%) Вдома
50 (24.39%) Їду закордон
35 (17.07%) Не в Україні
23 (11.22%) По Україні
11 (5.37%) Дача
8 (3.9%) Розказую
6 (2.93%) Село
Грамотний хвіст• 08 июня 2024
Ответ дляСнегопадка
Там мутное море,не красивое, движ,как Затока.
Дякую) хоч буду знати. А то почала задумуватися.
Тётя Хрюша• 08 июня 2024
Ответ дляGleva
Запланувала Іспанію і трохи Барселони, сподіваюся в 70 тис на двох вкластися на 10 днів
Ми торік не вклалися ) Жили в Салоу 2 тижні. Але їздили ще багато де. Загалом чудово відпочили
Тётя Хрюша• 08 июня 2024
Ответ дляТак точно!
А сколько планируете ,хоть приблизительно на питание потратить ??
Та нічого особливо не планую. Як вийде ) Їмо небагато. Снідатимемо в апартах, на вечерю зазвичай ідемо в люди. На погуляти - поїздити ще витратимося)
Gleva• 08 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Орендувала житло на 6 ночей напівпансіон 30 тис , дорога 15 тис, 10 тис житло Барселона, а 15 тис залишається на інше
Але справді думаю піде більше
yer• 08 июня 2024
Ответ дляЯ такая наивная
Таке месиво в тарелке
а в тебе і такого нема!
yer• 08 июня 2024
Ответ дляLizavel
А где красоты Яремче?
Или это ресторан так называется?
гора маковиця!
ВільнаНазавжди• 08 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
А що з Рімінні не так? Якраз в мене реклама туроператора, не дорого.
Море таке, типу болото… з відпливами і болотистим дном. Ви можете спробувати, може вам і сподобається…
yer• 08 июня 2024
Ответ дляЦаревна в уггах
Мабуть, там є більш колоритне щось, щоб пофотать, ніж ковбаса на виделці)
Olenka_bum• 08 июня 2024
Ответ дляТётя Хрюша
Дорога й житло на 2 тижні - 65 тис.грн
Апартаменты?
Тётя Хрюша• 08 июня 2024
Ответ дляOlenka_bum
Апартаменты?
Так
Olenka_bum• 08 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Так, відрізняються. Але якщо взяти саме морський відпочинок, то море в Італії ніяке
А яке море в Італії?
ВільнаНазавжди• 08 июня 2024
Ответ дляOlenka_bum
А яке море в Італії?
Ознайомтеся.
Про якість я написала вище.
Була на всіх узбережжях з півночі на південь, на Сицилії не була.
Море ніяке.
Але в Італії є багато плюсів, крім моря
Olenka_bum• 08 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ознайомтеся.
Про якість я написала вище.
Море ніяке.
Але в Італії є багато плюсів, крім моря
Я була в Італії в 2019. Регіон Калабрія. Чудове Тіренське море, як на картинці. Дитина в захваті була
ВільнаНазавжди• 08 июня 2024
Ответ дляOlenka_bum
Тірренське відносно краще. Адріатика зовсім ніяка. Але південніше і Тірренське не особливо гарне. З Хорватією, Туреччиною, Іспанією не порівняти
Olenka_bum• 08 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Ознайомтеся.
Про якість я написала вище.
Море ніяке.
Але в Італії є багато плюсів, крім моря
Це те, що знайшла на тел щойно. Фото в ноутбуці, зараз немає змоги

Скільки морів омиває Італію?

Отож, тому і враження різні можуть бути
Olenka_bum• 08 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
В Іспанії також була, і в Турції. Турція не зайшла мені, Іспанія район Аліканте, також не дуже сподобалось
А ось Італія, Калабрія чудово
ВільнаНазавжди• 08 июня 2024
Ответ дляOlenka_bum

Скільки морів омиває Італію?

Отож, тому і враження різні можуть бути
5 омиває, я географ))
Але і більшості випадків їдуть на Адріатику, а вона того не варта .
Так, там є напогані місця, але їх відносно мало. Майже скрізь автодороги понад пляжами, все заспокоювало і загазовано. Там є що подивитися, але для морського відпочинку це не найкраща країна
Olenka_bum• 08 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
5 омиває, я географ))
А яка найкраща? З мого досвіду, якщо порівнювати свій пляжний відпочинок з тими країнами, де вдалося побувати - Турція, Єгипет (шарм, Марса алам), Іспанія (Аліканте) та Італія (Калабрія), то найбільше сподобалась Італія
ВільнаНазавжди• 08 июня 2024
Ответ дляOlenka_bum
А ось Італія, Калабрія чудово
В Європі для мене найкраще море: Хорватія ( Далмація), Майорка ( Алькудія), Іспанія материкова ( Коста-Брава І Коста-Дорада). Фото з Хорватії на цьому телефоні не маю.
Olenka_bum• 08 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Дякую.

А можете ще й готелі порекомендувати. По Хорватії, бо маю ще малу дитину (2 роки), та не хочу помилитися з вибором готелю.
Дякую

Мрію про Кубу та Мальдіви
ВільнаНазавжди• 08 июня 2024
Ответ дляOlenka_bum
Дякую.

Дякую

Мрію про Кубу та Мальдіви
Я для себе вибрала готель, на наступний рік. Але в ньому ще не була. Була в тому місці і там чудово. Ось цей
Треба бронювати завчасно, зараз ціна сильно виросла. Повний пансіон там.
Є будиночки-бунгало, це я люблю найбільше. Може не супер сучасний, але мені сподобався
ВільнаНазавжди• 08 июня 2024
Ответ дляOlenka_bum
Дякую.

Дякую

Мрію про Кубу та Мальдіви
До речі, Туреччину дуже люблю, але вона мені зараз далеко
Простецкая• 08 июня 2024
Тиждень в Трускавці в санаторії, а так, село і якісь комплекси під Києвом.
Миззери• 08 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
Якщо я вже 2 роки за кордоном, як відповідати?Їду за кордон?
Толе не поняла