ОбережнаЯ• 08 июня 2024
Електросамокат Kugoo s3 pro в Німеччині
Можна на нього тут номери(страховку) і допуск до доріг отримати?Купляв в Україні,документи з коробкою теж там.
А я с Рио-де-Житомира!• 08 июня 2024
В нас якийсь троль по німцях завівся чи як? Цілий вечір одне і теж .
ОбережнаЯ
• 08 июня 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви про що?
ОбережнаЯ
• 08 июня 2024
Цей єлектросамокат є.Чи можу я отримати страхування і їздити по дорогам?
Астановитесь• 08 июня 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Так, можете.
В медіа маркт, наприклад можна оформити страховку по серійному номеру,
ОбережнаЯ
• 08 июня 2024
Ответ дляАстановитесь
Так, можете.
Так,але документи на нього в Україні на жаль.Але дякую
Астановитесь• 08 июня 2024
Ответ дляОбережнаЯ
Нужен серийный номер, он обычно на самокате есть, снизу.