Пес Патрон• 09 июня 2024
пластина при переломе
Саме 71, сломала руку, врачи сказали пластину ставить. Сделали операцию, поставили немецкую пластину. Прошло 2 месяца, рука у нее болит. Что делать?
Пес Патрон
• 09 июня 2024
Ответ дляГрамотний хвіст
Идите к врачу, бывают осложнения
не хочет к врачу(
Грамотний хвіст• 09 июня 2024
Ответ дляПес Патрон
не хочет к врачу(
Приведите домой хирурга,,чтобы посмотрел
Доктор Хаос• 09 июня 2024
В мене перелом складний був і пластину не одразу поставили (через 3 місяці після перелому), то потім і рентген періодично робила, і до реабілітолога 4 місяці їздила. Контроль потрібен.
Бувають різні ситуації, навіть відторгнення пластини, яке втратою руки загрожує. Ну воно думаю ще й температурою супроводжувалося, тому навряд.
Послушная• 09 июня 2024
Ответ дляПес Патрон
не хочет к врачу(
То що ви хочете, щоб вам тут написали? Вашій мамі потрібен лікар, який має подивитися чи все добре