Послушная• 09 июня 2024

У нас сфера обслуговування стала аморфною та відштовхуючою?

Все частіше там, де обслуговування людьми 18-23 роки, поведінка наче і у підлітків пубертату-нікому не здрасьтє, що коїться, це перехідне або це є спільство пох.їзму и типу так ок? У людей немає посмішок. Це так напряжно? Про стан країни не кажіть, бо це ще молоді люди, яких цей стан не дуже торкнувся, особливо, міста, де все більш-менш ок.
Я не в теме• 09 июня 2024
Прочитала ваш текст. Вы душнила. Я б вас тоже без улыбки обслужила бы.
Альфасамка• 09 июня 2024
особливо в епіцентрі ті шльондри 50+ накладають мені їсти з таким поглядом ніби я в них 500 грн поцупила.
реально апетит пропадає
Peres Lal• 09 июня 2024
В дурдом на экскурсию съездите, там многие пациенты улыбаются.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 09 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
реально апетит пропадає
вы у них хотели секс купить, поэтому шлюхи?))
Указка• 09 июня 2024
какая зп, такое и обслуживание
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляУказка
какая зп, такое и обслуживание
Та воно так завжди було….
Якщо не будуть йти люди, власник не отримає прибуток, це ж взаємоповʼязано все. Або у власника і так все ок і йому не цікаво
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляPeres Lal
Кілька років тому розпустили їх, ви повинні знати)
Може ще третю?• 09 июня 2024
А молодые - дурачки по вашему?
На них весь этот нервоз не влияет?
Указка• 09 июня 2024
Ответ дляПослушная
Та воно так завжди було….
ну видите, получается владелец больше виноват, а не персонал. за копейки готовы работать только хамы, а Вы все равно приходите, и владельцу норм. это еще ничего, у нас вот не такой бизнес, а просто владец мудак и все топ-менеджеры навсегда этим заражены...
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляЯ не в теме
Ото вас заділо😄 я ж не пишу, що всі🤦‍♀️ я про нормальних людей, не таких як ви, не писала.
Може ще третю?• 09 июня 2024
Ответ дляPeres Lal
А многие драться кидаются
Сон і дрімота• 09 июня 2024
Особенно умилило, что молодых обстановка в стране не коснулась. Даже не знаю, как это можно комментировать.
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляМоже ще третю?
А молодые - дурачки по вашему?
На них весь этот нервоз не влияет?
Ну то ви так вважаєте, певно, я про таке не писала.
До чого це-зараз у разі чого все записують на обставини. Ви хочете посперечатися, що пенсіонерці легше, ніж студенту, який у батьків на забезпеченні? До чого це?
Альфасамка• 09 июня 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
зайшла, а ті шалави каву п´ють. Бачте відірвала курву
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляУказка
Я-ні. Такі умови завжди були. 10 років тому молоді не легше було, і вистачало начальників ідіотів, але, це не значить, що ти повинен також мудаком бути))
Я так само працювала і було важко, але Від мого спілкування залежали мої гроші, то хто кого наказує?)
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляСон і дрімота
Давайте ви уважно читати будете, ок? А не виривати із контексту і перекручувати.
автор Послушная • 09 июня 2024
От приклад. Сижу, спостерігаю. Із 7 чоловік відвідувачів-нуль посмішки, всі зайшли , привіталися, посміхаються. Вони стоять (персонал) між собою хі-хі, всім відвідувачам із недовольним личком відповідають … каммон🙈
Мальовнича даль• 09 июня 2024
Я так понимаю что очень зависит от руководства. В одном салоне работники 20 плюс разброд и шатание, начиная с рецепции, заканчивая специалистами. А в другом очень приятные, ответственные, мотивированные.
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляМальовнича даль
Певно, що так, але все менше привітних😭
Peres Lal• 09 июня 2024
Ответ дляПослушная
Они теперь в верховной раде заседают? Я с ними не знаком.
Peres Lal• 09 июня 2024
Ответ дляМоже ще третю?
А многие драться кидаются
Зато с улыбкой. Приветливые люди, доброжелательные.
ДеньгиНеСдаю• 09 июня 2024
Ответ дляАльфасамка
реально апетит пропадає
А в АТБ на кассе? Зато все с ресницами, губами, как пчёлы покусали и маником, как картинная галерея. Я хз, у них там отбор именно с такими данными, или чё
Може ще третю?• 09 июня 2024
Ответ дляПослушная
Ой, простите.
Я сдаюсь, ты подебил.
Mrs.Sexuality• 09 июня 2024
Якщо говорити про сферу обслуговування, то оплата, графік роботи і список обов´язків від роботодавців не то, що посмішку не передбачає, а добре хоч не плюють в обличчя клієнтам) Ну і від людей залежить, не всі ж посміхаються постійно.
Княгиня пітьми• 09 июня 2024
Молодих не торкнулося??
Мені 23, у мене чоловік воює, кращий друг поранений, колишній хлопець загинув в Оленівці.
Ви майте совість таке писати, війна торкнулася усіх!
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Молодих не торкнулося??
Більшість беремо, читайте нижче коментарі, ваш досвід не є 100% статистикою. І матері-одиначки вдови, які виїхали батрачити за заводах у чужих країнах, певно не щасливіші за БІЛЬШІСТЬ МОЛОДІ, у яких все ок. До чого це? Горем мірятися? Чи яка у вас ціль, виривання із контексту фраз?
Княгиня пітьми• 09 июня 2024
Ответ дляПослушная
Звідки у вас дані, що у більшості молоді все ок? Більшість молодих воює зараз.
Альфасамка• 09 июня 2024
Ответ дляДеньгиНеСдаю
та не то слово. Але в мене є одна гарна, то до неї ходжу.
автор Послушная • 09 июня 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Я не хочу вести з вами беззмістовний спір, до побачення.
Княгиня пітьми• 09 июня 2024
Ответ дляПослушная
Ну от я працюю у сфері обслуговування і таким людям як ви я не посміхаюся, і вважаю, що це правильно)