Фрекен бок• 10 июня 2024

Як зробити город родючим (погана земля)

Купила дачу, а земля там нікуди не годиться, майже пісок.
Трішки є дерев, ростуть наче норм, а ось городина вся погана. Тільки кабачки гарні.
Завезти землю зараз не маю можливості, як трішки підживити город, щоб там могло рости щось путнє.
Я взагалі динозавр, раніше з рослин мала тільки кактуси на підвіконні.
Царівна Жабка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Та я не ставлю за мету собі гектар під консервацію насадити. Хотіла просто щоб влітку зірвати з грядки на салатик. А воно не росте.
Добре, хоть кабачки є. Я їх люблю у будь якому вигляді
Да на тощей земле будет хилое.
У нас соседи ещё в Украине завозили телегу навоза.
А мама бегала с лейкой и дула в опу растениям. У соседей помидоры стояли по пояс, у нас по колено.
Повелитель бітка• 10 июня 2024
Ответ дляПокращена
Я думала в Украине везде земля хорошая. Это где же вам так не повезло?
Это стереотип.
Царівна Жабка• 10 июня 2024
Ответ дляБезникаяЯ
Вирощуйте лохину, якщо ліс був.
А удобрювати овочі- в воду додайте дріжджі, свіжу траву, варення старе можна, тиждень перебродить- 1 л банку на відро 10літрове води і піддобрюйте рослини
Мама у меня так и бегает танцует с бубном : то дрожжи, то крапиву. То то, то сё.

Самый эфект был от перегноя голубинного. Все поперло как дурное
Покращена• 10 июня 2024
Ответ дляПовелитель бітка
Это стереотип.
Уже поняла.
ПриснитсяЖЕ• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Полтавська обалсть.
Раніше тут був ліс сосновий, то пісок майже всюди.
Картошка должна быть хорошей, как на Сумщине или в белорашке
автор Фрекен бок • 10 июня 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Мені не потрібна картопля. Хочу зеленушку
Вчителька з мікрорайону• 10 июня 2024
А когда покупали, на землю не обратили внимания?
автор Фрекен бок • 10 июня 2024
Всім дякую за поради, хоч тепер трішки розумію що починати робити на ділянці.
автор Фрекен бок • 10 июня 2024
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я дачу не для городини купляла, тоді мені це було неважливо.
Трохи садок є, пару вишень, яблунька, абрикоска. Квіточки якісь росли і трава/бур’ян всюди. Два роки ми туди тільки шашик їздили жарити, а в цьому році захотілось щось посадити. А воно сюрприз.
Вчителька з мікрорайону• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Поняла)
Удобряйте, пробуйте разные методы, что-то да даст результат.
Я тоже полюбила копаться в земле, не ожидала от себя.
Милота• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Немає можливості зараз
Є можливість накопати лісової землі кілька мішків?
Милота• 10 июня 2024
Ответ дляБлиск думки
Лохину садіть.
для неї торф треба,не пісок
Блиск думки• 10 июня 2024
Ответ дляМилота
для неї торф треба,не пісок
Потрібний кислий грунт, от він і кислий у авторки.
автор Фрекен бок • 10 июня 2024
Ответ дляМилота
Ні, в мене машини нема привезти і грошей нема зайвих заплатити щоб привезли.
Шкварочка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Немає можливості зараз
Любая земля делается плодородной. Сейчас только сверху компостом каждое растение. Или рвите одуванчики ботву и крапиву и мульчируйте сверху каждое растение.
Осенью засейте седератами и когда они по 5 см где то в росте будут, скосите все и лучше в землю это сразу зарыхлить плюс перегной и любой компост, который насобирате за лето, даже, если он не перегнил еще. На месте перегниет
И так каждый год.
Шкварочка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Та я виділила зовсім невеличкий клаптик, хотіла зелені трохи на салат, Дясяток помідорів, огірків, рядок кропу, салату та петрушки. А воно все дохле, шо капець. Тільки кабачки норм
А все інше в траві.
Крапивы мешок залили водой, туда же банку старого варенья или 300г сахара. Неделю настояли и 1л этой бодяги на ведро воды, полили.
Или быстро если надо, дрожжи купили, развели с сахаром, полили.
И купите кальциевую селитру и под каждый кустик по пол чайной ложки.
Все надо удобрять даже на хорошей земле
Шкварочка• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Компост це траву і бур’яни в яму чи бочку щоб гнило?
Только сахара добавьте, или меда или варенья, оно будет бродить. А без этого будет именно гнить и вонять, как с туалета
Шкварочка• 10 июня 2024
Я когда рассаду сажала, через 10 дней первый пролив настоем кропивы, она очень азотная. Через неделю кальций для цветения обязательно( можно заменить золой, но мне покупной удобнее)
Потом опять крапивой или дроджами через неделю. Тогда и растет и цветет.
Когда цветет, обязательно проходилась водой с медом по всему, ложка столовая на 1л воды. Тогда налетают пчелы, осы, жуки, все подряд и завязь шикарная.
И когда помидоры уже вызревают почти чуть чуть еще, проливаю крапивой еще раз. От нее все сладкое и пахучее становится. Огурцы регулярно проливаю ею. А не удобрять и не поливать, то такое будет
Вподобайден• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
А все інше в траві.
Воно може бути не тільки від землі дохлим, а й від погодніх умов. То холодно довго було, то спека, десь дощу нема, а десь заливає.
Купіть гумати і підливайте, що ви там насадили. Структуру грунту швидко не змінити. Та й на компост треба час щоб він визрів. Бажано дізнатись кислотність грунту, можливо його треба розкислити(попіл, вапно).
Вподобайден• 10 июня 2024
Ответ дляФрекен бок
Не тільки, треба землею пересипати, поливати. Можна спеціальні бактерії.
Вподобайден• 10 июня 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Вкопайте бордюри для городу і завезену землю розкидайте тільки там, де город. Зробіть компостну яму, десь на куб, з кришкою і закидуйте туди бур´ян, листя і харчові відходи - те, що швидко перегниває. Матимете наступного року півкуба перегною для підживлення. В мене на дачі пісок був, як на пляжі, без жодної травинки, помаленьку засипали.
Так, високі грядки, це вихід. Ще мульчування змінює структуру
Сокодавка ще та• 10 июня 2024
Ответ дляВподобайден
Ми закопували дошки, бо піскуватий грунт воду не тримає і висока грядка висихає в момент. Мульчування на пісчаному грунті працює прекрасно, добре допомагає втримувати вологу, ну і бур´яни стримує.
Вподобайден• 10 июня 2024
Ответ дляСокодавка ще та
Ну я мала на увазі якщо все-таки завезти трохи грунту, або мати компост, то краще вже зробити з нього високі грядки лише для зелені, як хоче автор, адже на всю ділянку цього добра треба багато.