Щось ніякого настрою, теми теж якісь депресивні. Похвастайтесь своїми квітами домашніми, які ви вважаєте найкращими, які особисто у вас гарно ростуть?
Залюбки полюбуюсь на фото. Приєднуйтесь)
Хочеться якусь квітку купити, але не знаю яку.
gizzaGinora• вчера в 19:58
Ответ дляТуся Муся
Убрал конкурентов)
Під нуль.
Викопав, що зміг, і відніс до вхідних дверей.
Ответ дляЕленка14
Замовила чимало коштовних сортових пеларгоній
. Але ще немає чим хвастатись, ще в стаканчиках. З нетерпінням чекаю на літо, коли вони порозквітають. Один з сортів: Байрактар, української селекції
На фото ті, що квітнуть зараз
. Але ще немає чим хвастатись, ще в стаканчиках. З нетерпінням чекаю на літо, коли вони порозквітають. Один з сортів: Байрактар, української селекції На фото ті, що квітнуть зараз
Ви їх потім у двір чи так і будуть в горщиках? Після цвітіння маю на увазі