LenakaBro• вчера в 18:54

Домашні рослини, похвастайтесь

Щось ніякого настрою, теми теж якісь депресивні. Похвастайтесь своїми квітами домашніми, які ви вважаєте найкращими, які особисто у вас гарно ростуть?
Залюбки полюбуюсь на фото. Приєднуйтесь)
Хочеться якусь квітку купити, але не знаю яку.
ElinaH• вчера в 18:57
У меня цветочки самые красивые.
Vasilchik• вчера в 19:00
Инжир.
Invaserwis• вчера в 19:09
gizzaGinora• вчера в 19:09
Мамина квіточка

Перекопав всі інші квіточки
tanga• вчера в 19:11
У меня котофикус
Дресса• вчера в 19:15
Туся Муся• вчера в 19:34
Ответ дляgizzaGinora
Мамина квіточка

Перекопав всі інші квіточки
Убрал конкурентов)
Туся Муся• вчера в 19:35
Ответ дляVasilchik
Инжир.
Обожаю инжир. Такой маленький и уже плод созревает. Давно у вас?
Vasilchik• вчера в 19:48
Ответ дляТуся Муся
Летом купила на рынке, уже с плодом. Жил на балконе, осенью листья сбросил. Перед морозами забрала в квартиру. С января оброс новыми листьями и вторая инжиринка выросла, но отпала потом.
Еленка14• вчера в 19:50
Замовила чимало коштовних сортових пеларгоній . Але ще немає чим хвастатись, ще в стаканчиках. З нетерпінням чекаю на літо, коли вони порозквітають. Один з сортів: Байрактар, української селекції
На фото ті, що квітнуть зараз
parele• вчера в 19:57
Це невелика частина, більше пʼяти фото не пропускає. З квітучих тільки пара орхідей, я більше по декоративно-листвяним невибагливим.
gizzaGinora• вчера в 19:58
Ответ дляТуся Муся
Убрал конкурентов)
Під нуль.
Викопав, що зміг, і відніс до вхідних дверей.
Lor111etta• вчера в 20:28
Lor111etta• вчера в 20:31
В мене морозники цвітуть і різдв*яники
Lor111etta• вчера в 20:31
В мене морозники цвітуть і різдв*яники
автор LenakaBro • вчера в 21:52
Дівчата, всі такі красиві квіти!
автор LenakaBro • вчера в 21:53
Ответ дляInvaserwis
фото
Їм там вистачає сонечка?
автор LenakaBro • вчера в 21:55
Ответ дляЕленка14
На фото ті, що квітнуть зараз
Ви їх потім у двір чи так і будуть в горщиках? Після цвітіння маю на увазі
автор LenakaBro • вчера в 21:56
Ответ дляparele
Дуже класно Ви з сансевєріями придумали. Виглядає супер!
Еленка14• сегодня в 10:42
Ответ дляLenakaBro
Пеларгонії? Частково в квартирі, частково за вікном 5 поверху вішаю. Ось так було в минулому році.