Комиссия50%• 10 июня 2024

Сожаление, что продали квартиру

Сейчас понимаю, что не нужно было спешить, все взвесить и найти компромисс а не рубить с корня. А говорят, что не делается, все к лучшему. Даже не знаю, пока лучше не стало. А вы сожалели о продаже квартиры?
Я инженер, меряю от 1• 10 июня 2024
В прошлом году продала, жалела очень. Но купила лучше )

Малинка• 10 июня 2024
Ответ дляНеваляшкина
Мізері?
Манька?
Срочнокпсихологу• 10 июня 2024
Ответ дляНеваляшкина
Мізері?
Цієї в Києві немає
Фоточки нема• 10 июня 2024
Ответ дляКомиссия50%
Не могу ее отпустить. Перед сном вспоминаю. Жесть какая-то((
Це ностальгія , і це нормально. Купите собі СВОЮ , хай бабусин варіант та з часом , по- маленьку, зробите собі її під себе, як вам комфортно , і саме основне вона буде лише для вас , ваша особиста територія і будуть нові емоції.
АфродитаПетровна• 10 июня 2024
Було таке. Була квартира 1к, в класному ЖК, там народила 2х дітей, самі прекрасні спогади звідти. Вирішили продавати, місце класне, купили в нас її за 2 тиждні, ми самі були в щоці. В результаті ми погано вложили кошти, потім перепродавали, купили вже цю квартиру, що зараз живемо, почалась війна. Також автор часто згадую ту першу квартиру і думаю чого я її продала, з тих пір якась фігня одна в житті, тоді все було ясно зрозуміло спокійно… буває приіжаю туди гуляти, така ностальгія
Витворунка• 10 июня 2024
Ответ дляАфродитаПетровна
Если есть ностальгия значит это не ваш вариант. Нужно искать другую квартиру, но уже без спешки.
Неваляшкина• 10 июня 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Цієї в Києві немає
Так трішки змінила факти щоб не впізнали