Сиреневая цапля• 11 июня 2024
Я порушую порядок слів, чому?
Можливо, хтось знає і допомогти мені зможе?
Я дуже часто порушую звичний, стандартний порядок слів у реченні, не помічаю цього. Це помічають сторонні в усному мовленні і запитують, або я перечитую листування потім і сама помічаю. Що це?
Чому це може бути?
Наприклад, я кажу "потрібно на манікюр мені сьогодні", "їсти хочу я", "привітати забула з днем народження" тощо.
Чому це може бути?
В курсі діла• 11 июня 2024
Теж така фігня. Доводиться перечитувати і міняти місцями, такого раніше не помічала за собою але останнім часом почала помічати
Сиреневая цапля
• 11 июня 2024
Ответ дляКинДза
это привычка
ну или иностранные оч усердно учили)))
це може бути через іноземні мови, так? я хвилююсь просто.
Сиреневая цапля
• 11 июня 2024
Ответ дляПампушОК
к неврологу сходите, это может быть симптомом энцефалопатии.
та нічого не болить...а як перевірити цю хворобу?
ПампушОК• 11 июня 2024
Ответ дляСиреневая цапля
Узи сосудов, ээг, мрт. Если плюсом есть даже мелкие проблемки с памятью и путаница в словах - стоит провериться.
Байрактара• 11 июня 2024
Наскільки я знаю в українській мові не має суворого порядку слів) тому ви просто використовуєте не розповсюджений , але прийнятний варіант.. З психологічної точки зору мені здається це може бути пов´язане з сором´язливістю, тому що в прикладах першими йдуть слова що не вказують на вас або ваші дії.
Аноним Советчик• 11 июня 2024
Автор, когда у вас несколько языков , такое случается очень часто. Я вообще могу ответить на другом языке на вопрос, не нарочно, просто в данный момент другой язык в приоритете.
Сиреневая цапля
• 12 июня 2024
Ответ дляКопирайторша
вы йода из звездных воен
дякую, звучить оптимістично))
Сиреневая цапля
• 12 июня 2024
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А памʼять нормальна?
прекрасна!
Сиреневая цапля
• 12 июня 2024
Дуже дякую всім за пояснення, поради, свої роздуми! Нехай щастить вам!
Аноним Советчик• 12 июня 2024
Дякую! Я відповідала англійською і італійською мовами в консульстві України. Просто не могла інакше. Живу так(((. Дякую персоналу,що посміхались.