Играю у края• 11 июня 2024
Як швеї підвищити кваліфікацію?
Маю освіту, працювала в різних місцях: на фабриці, ателье, на дому. Потім змінилося життя, потім декрет. Шила декілька разів вдома, щось не важке.
Хотіла б знайти роботу в цій сфері, але як йти якщо багато років випало, технології не стоять на місці, щось змінюється.
От які варіанти , щоб знову стати в стрій. Піти на роботу на якій готові навчати? Знайти десь курси? Курси загалом звичайні лише бачила, ну таке, для домогосподарок. Так щоб професійно, з толком, куди ?!
Впринципі і місто не дуже важливо, на хороші курси я б поїхала і в інше місто.
Ламаю голову, давайте ламати разом ))
Добротная• 11 июня 2024
Насколько я знаю швеи сейчас нужны. И раз работали, то в процессе работу чему-то обучились бы. А Вы не в Днепре?
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляДобротная
Ні, поки що в Полтаві) Але в нашому місті зарплати у швей мізерні. Багато хто відшиває у нас, бо так зручно
Янка-угомонись• 11 июня 2024
Я думаю, що курси багато не дадуть, якщо Ви знаєте основи крою, послідовність операцій. Важливіше досвід. А він набувається в процесі роботи. Якщо Ви вже були і на масовці, і в ательє, то розумієте, що це різний досвід. Вибирайте, що вам більше до душі, і йдіть працювати. Мені більше подобається робити індивідуальні замовлення. Я програю у швидкості і натренованості швачкам з фабрик, але це більш творча робота.
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
Творчий підхід я люблю, але досить довго працювала з людьми в продажах, то поки що нехочу в індивідуальні) та й треба дуже наполегливо і скрупульозно до всього підходити, а в мене зараз такий настрой : відпрацювала - заробила і все )
Я тут Живу• 11 июня 2024
Бачила колись об´яви є такі. Навчають з працевлаштуванням. Але там білизну якісь такі вузьконаправлені
Янка-угомонись• 11 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Тоді в масовку) Я іноді теж туди хочу.
Шмоточницаца• 11 июня 2024
Меня когда-то интересовал этот вопрос. В дипломе есть разряды швеи и закройщика, а вот если я выше хочу и чтобы был документ, то вот реально, куда? По идее должны быть какие-то государственные курсы повышения квалификации, они же есть в других профессиях, но вот для швей и закройщиков я не находила.
А если для себя, то это МК, вебинары. Я так училась когда-то, мне нужны были нюансы кроя и обработки шелка, шифона. Потом так же покупала вебинар по верхней одежде.
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляЯ тут Живу
Є таке , теж бачила
Добротная• 11 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Я искала для своего магазина и столкнулась с тем, что это проблема.
Да и ответственную швею найти тяжело. С третьего раза на нормальную попала )
Знаю еще один интернет магазин в Днепре, у них большой отшив, они в вечном поиске швей, потому что не справляются. Если хотите, скину страничку, Вы просто для себя расспросите как что и к чему (в общем и по технологиям). И тогда у вас будет ориентация ))
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляШмоточницаца
По диплому я швея і закрійник)
В роботі я більше саме швея, ніж закрійник)) Хоча щось придумати подумати своє теж було таке.
Я знаю інститути технологій є, впринципі можна туди, теж різні напрями є. Але в мене просто зараз така ситуація, що вчитися окремо і довго не вийде. Інститут все-таки це декілька років. Але досвід супер. Якщо практики в різних місцях або з різними технологами.
Вебінари теж дивилась, були цікаві моменти, щось конкретне цікавило.
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляДобротная
Давайте)
Дякую!
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляДобротная
Надеюсь, помогла хоть как-то))
Звісно допомогли ))
Дякую!
В мене в сім´ї з таким профілем нікого немає, тому й незнаю з ким радитися))
Я ще думала може піти до майстрів у яких я колись вчилася , звісно якщо вони ще працюють. Може згадала б більше і ще навчилася б чому-небудь новому )
Дякую!
Радуга-дуга• 11 июня 2024
Пробуйте. А мене нажаль відгук негативний, перший диплом швачки, практики було малувато. Намагалася покращити навички шиття, (10 років працювала в іншій сфері, мін. ремонт робила)перший раз потрапила на вузьку спеціалізацію де все хотіли швидко і якісно (з першим були проблеми), в іншому місці також хотіли швидкість, але працювала від виробітку, тому по грошах було дуже сумно. Пробуйте, може у все будо добре.
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Дякую! Так, розумію що треба пробувати, інакше ніяк
Диви яка я пава!• 11 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Давайте)
Дякую!
Я - швея, вернее стала ею год назад. Никогда не шила. Попала в ХМ область, а из работы - только швеи. Пошла, научилась просто строчить на машине, оверлок одолела. Сейчас вернулась домой в Киев, шью на производстве. И вижу и слышу эту швейную ’кухню’ постоянно. Швей не хватает, вас ухватит любое производство! Идите закройщиком, они потом вас направят на повышение (типа изучить комп.ковшества, так как сейчас все конструирование в компе). Откройте любой ВОРК или Работу. Вакансия: швея и закройщик очень востребованы. Не теряйте время на пустые фантазии.
Радуга-дуга• 11 июня 2024
Перша (із останніх)була дійсно вузько профільна робота, але я не подобалася начальниці (всі хто їй не подобалися отримували меншу зарплатню і нічого не могли доказати ),там я і дізналася про нитки які не підходять до цієї тканини, які мені давали для шиття, і про голки, які теж не підходили, цікаво було... Інша робота, дуже багато різних моделей, начебто і навчали, але колупали дуже за всі недоліки і часто переробляла вже зроблене.
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
На закрійника дійсно дуже багато вакансій. Але не мавши опиту самостійного конструювання на виробництві, як йти? Страшно) Хоча хочеться. Хіба дзвонити всюди і казати що хочу навчитись, може хто і візьме.
Доречі саме ХМ інститут нещодавно дивилась.
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляРадуга-дуга
Ой, в мене є такий самий досвід)
На фабриці мене просто не взлюбила майстер , от і пішла згодом)
А переробляти доводилось в ательє, але копійки платили за ті години.
Диви яка я пава!• 11 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Ой, то ви переседіли у декреті. Спочатку будете різати крій замовників по лєкалам, потім начальство вас полюбить і ви не будете боятися) От тоді і кажіть, що хочете підняти рівень. Може проплатять вам курси. А чим ви ризикуєте? Я подзвонила колись і кажу: шити не вмію, але хочу. Голос з трубки: ’Приходьте’. Ось уже, коли наш закрійник хворіє, можу сама нарізати навіть якісь деталі. Так я ж нуль у цьому! А у вас освіта!!!
Радуга-дуга• 11 июня 2024
Пробуйте, і вас все получится. В мене так й досвід, може у вас буде краще)
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Нарізати і сконструювати це різні речі) Але так, Ви праві 👍❤️ Треба просто йти і робити)
В декреті зовсім мізки атрофовані стали 🤪🥴😂
Диви яка я пава!• 11 июня 2024
Ответ дляИграю у края
Киця, поки закрійники частіше виконують крій на замовлення (під готові лєкала), а пр-во вже відшиває. А там згодом проявите себе і будете конструювати. Почніть з чогось і ви побачите, як вас захватить і ви зрозумієте, що далі по плану) Гарного вечора
Играю у края
• 11 июня 2024
Ответ дляДиви яка я пава!
Дякую Вам! 🥰❤️