ВільнаНазавжди• Изменено 11 июня 2024
Покажіть будь-ласка свої Apple Watch 41mm
Покажіть будь-ласка свої Apple Watch 41mm на руці 🩷
Маю запʼястя 15см, але сама рука масивна. Завжди були 44мм, а зараз не знаю, які обрати.
Можливо у когось є поруч 2 годинника 44мм і 41. В магазинах всі годинники прикручені до стендів і вимкнені. Порівняти розмір дисплеїв неможливо
ВільнаНазавжди
• 11 июня 2024
Ответ дляOrganic
В мене 40 та 44
Дякую 🥹
Так приємно, що відгукнулися.
Вам зручно з маленькими?
У вас така тендітна рука. 14см?
Так приємно, що відгукнулися.
Вам зручно з маленькими?
У вас така тендітна рука. 14см?
Анютины ласки• 11 июня 2024
Берите лучше 44. Тем более Ви их уже носили. 41 и так мелковаты, а после 44-х будут просто микро казаться.
ВільнаНазавжди
• 11 июня 2024
Ответ дляАнютины ласки
44мм в мене зараз.
Я хочу оновитися. А нові 41 і 45
Анютины ласки• 11 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
44мм в мене зараз.
Я хочу оновитися. А нові 41 і 45
Я бы взяла 45. У меня запястье 14,5 см и сама я достаточно мелкая. Меряла Ультра, они слегка массивные, но смотрятся стильно. 41 вообще как-то теряется.
ВільнаНазавжди
• 11 июня 2024
Ответ дляАнютины ласки
Знайшла фото порівняння
Чи дійсно вони так оновили дисплеї, що на маленькому просторі зараз великий екран?
Чи то ілюзія?
ВільнаНазавжди
• 11 июня 2024
Ответ дляАнютины ласки
Ось і я до цього схиляюсь. Єдине що це фото збиває з пантелику
Анютины ласки• 11 июня 2024
Ответ дляВільнаНазавжди
Мне кажется, тут еще зависит от угла съемки. Все часы под разным углом лежат и может быть искажение.
Анютины ласки• 12 июня 2024
Я вот такие картинки нашла. 41 и 45 прям сильно отличаются, 41 какие-то детские. А 44 и 45 сильно большой разницы не видно. за счет более узкой рамки у 45-х чуть больше сам дисплей.
Organic• 12 июня 2024
Я ношу 44 , 41 в малої . Мені в її годиннику екран маленьким здається . Хоча думаю що звикнете за кілька днів