Душка-свекрушка)))• 12 июня 2024

Парень нитик

Как жить с нити ком для которого всегда все плохо , все дорого , везде развод на деньги ,
А шо сталося?• 12 июня 2024
Тікати від нього

Треба ось так• 12 июня 2024
Обобрать до нитки. Нет денег нет проблем.
Щепотка_совести• 12 июня 2024
Проще не жить с таким
Плекаю думи• 12 июня 2024
а раньше он не был таким?
Совбез• 12 июня 2024
Не переймайтесь, скоро і Ви такою станете, і будете нити в унісон. Якщо не хочете - шукайте іншого
beril_он• 12 июня 2024
тоже ныть ,прям как тут на форуме на его ноете
ЖаннаНеАгузарова• 12 июня 2024
Ответ дляberil_он
Него, а не его
Мрії у вирії• 12 июня 2024
Ответ дляТреба ось так
Нитика обобрать до нитики
дамаАмстердама• 12 июня 2024
Зачем с таким жить? Я даже общаться с такими не могу, не то что жить.

Совбез• 12 июня 2024
А взагалі, давайте подробиці. Бо згодом виявитися, що ви телемагазин весь скупили і всю його зарплату на ворожок, курси впливу на чоловіків, коучів з дихання маткою спустили)