Поміркована думка• 29 июня в 21:44
У вас бывают экстрасистолы? Толчки в сердце
Пугаюсь капец
Каждый день 2-4 раза
Узи и холтер полгода назад делала
Каждый день 2-4 раза
Узи и холтер полгода назад делала
Майская киска• 29 июня в 21:46
Ответ дляПоміркована думка
А как часто?
Когда волнуюсь, при паничках особенно
Поміркована думка
• 29 июня в 21:46
Ответ дляМайская киска
Когда волнуюсь, при паничках особенно
Когда ложусь спать то сердце лупит аж в горле чувствую
Было такое тоже?
Майская киска• 29 июня в 21:47
Ответ дляПоміркована думка
Было такое тоже?
А, да, при смене деятельности. Сел-встал-лег тоже часто
Поміркована думка
• 29 июня в 21:49
Ответ дляМайская киска
Вот у меня сейчас так. А причину в итоге нашли? Нервы?
Встаю резко с кровати и толчок и потом удары в сердце сами по себе равномерные но мощные
Личко Невеличке• 29 июня в 21:49
Ответ дляПоміркована думка
Гипотериоз может такое давать
Поміркована думка
• 29 июня в 21:50
Ответ дляЛичко Невеличке
Гипотериоз может такое давать
Проверяла гормоны, все ок..
дамаБезСобачки• 29 июня в 21:54
Ответ дляПоміркована думка
Проверяла гормоны, все ок..
Пити зеленку, і їсти ватку, щоб голову полікувати...
66сезон666серия• 29 июня в 21:58
У меня было такое при беременности. Живот подпирал диафрагму.У вас в каком то определённом положении, или в любом?
сказочное_Бали• 29 июня в 22:15
Так, бувають. За даними ХМ ЕКГ бувають шлуночкові і передсердні екстрасистоли. Кількість екстрасистол, то зменшується, то збільшується.
За даними ХМ ЕКГ скільки у Вас за добу шлуночкових естрасистол, і якщо є надшлуночкових екстрасистол?
Млинці зі смайликом• 29 июня в 22:19
Ответ дляПоміркована думка
Было такое тоже?
Идите к специалисту. Как минимум у вас иппохондрия
Мюллерная• 29 июня в 22:25
Ответ дляПоміркована думка
менопауза?
Поміркована думка
• 29 июня в 23:48
Ответ длясказочное_Бали
10 всього
Але холетр 5 міс тому
сказочное_Бали• 30 июня в 01:05
Ответ дляПоміркована думка
10 всього
Але холетр 5 міс тому
10 екстрасистол - норма. Це дуже-дуже мало екстрасистол за добу.
Нормою вважається до 200 шлуночкових екстрасистол за добу та до 200 надшлуночкових екстрасистол.
У Вас поодинокі екстрасистоли? Шлуночкові або надшлуночкові?
В більшості екстрасистоли вважаються доброякісними.
Екстрасистоли у мене починаються з поштовху у ділянці серця, потім з´являється легке запаморочення. Екстрасистола відчувається, як завмирання або перебої. Виникає переважно в період вечір-ніч-ранок.
Екстрасистола - це передчасне скорочення серця. Тобто через декілька нормальних систол виникає екстрасистола, потім - компенсаторна пауза... Основними є шлуночкові ектрасистоли. А також є надшлуночкові.