Нульовий сантиметр• 12 июня 2024
Перші книжечки для читання з великими малюнками і короткими фразами
Добрий день. Чи траплялись вам книги українською мовою як на фото?
PORKA• 12 июня 2024
У видавництва «Ранок» є подібні на різні теми, подивіться ще книги про Бодьо, там є серія про розвиток мовлення і багато картинок з короткими підписами. І інші також подібні книги є, це перші, що на думки спали
Капитошечка• 12 июня 2024
Візьміть серію про зайчика ’Витри слізки зайченяті’
Ще Ерік Карл ’Дуже голодна гусениця’ і ’З голови до ніг’